Debata wyborcza kandydatów na Burmistrza Miasta i Gminy Skawina

Debata Skawina

W środę 20 marca kandydaci na Burmistrza Miasta i Gminy Skawina na swoich profilach społecznościowych ujawnili szczegóły na temat wspólnej debaty. Pani Anna Wąsowicz oraz Norbert Rzepisko przy pomocy swoich przedstawicieli sztabów wyborczych, zgodnie potwierdzili gotowość do udziału w debacie.

Debata odbędzie się 3 kwietnia, o godzinie 18:00.

Jesteśmy przekonani, że będzie ona idealną okazją do przedyskutowania naszej wizji rozwoju Miasta i Gmina Skawina, sposobów rozwiązywania problemów mieszkańców oraz dalszego poprawiania komfortu i jakości życia. Wspólnie ustaliliśmy, że dyskusja będzie rzeczowa, merytoryczna, daleka od populizmu oraz skupiona na konkretach.

W tym momencie nasze sztaby pracują nad kwestiami technicznymi. Ustalanie szczegółów odbywa się w atmosferze wzajemnego zrozumienia i szukaniu kompromisów 🤝 w tych niewielu obszarach, w których mamy odmienne zdania – dodają jednomyślnie kandydaci

Jednocześnie oboje zaapelowali do wspólnej rozmowy i udziału w debacie Pana Wojciecha Paca, który do tej pory nie wyraził chęci spotkania się i dyskusji o przyszłości Gminy Skawina.

Panie Wojciechu, prosimy o deklarację ✍️ do piątku. Brak odpowiedzi nasze sztaby uznają jako odmowę udziału w debacie – tak brzmiała zachęta z obu stron.

Zatem w pierwszą środę po świętach mieszkańcy powinni zarezerwować swój czas, aby poznać jakie mają wspólne cele, a przede wszystkim czym się różnią kandydaci na najważniejszy fotel w gminie Skawina.

 

📢 Debata wyborcza kandydatów na burmistrza Miasta i Gminy Skawina 📢 Za nami spotkanie przedstawicieli sztabów…

Opublikowany przez Norberta Rzepiskę Środa, 20 marca 2024

 

➡️➡️➡️Debata wyborcza kandydatów na burmistrza Miasta i Gminy Skawina⬅️⬅️⬅️ Za nami spotkanie przedstawicieli sztabów…

Opublikowany przez Anna Wąsowicz Środa, 20 marca 2024

Obraz autorstwa wavebreakmedia_micro na Freepik