Categories: Artykuł partnera

Dna moczanowa

Jak się pozbyć nadmiaru kwasu moczowego i powstrzymać podagrę? 

Podagra, czyli innymi słowy dna moczanowa, jest niebezpiecznym schorzeniem, którego bezpośrednią przyczyną okazuje się zbyt duże stężenie kwasu moczowego w organizmie. Kiedy wytworzy on kryształy, te odkładają się w różnych częściach ciała i powodują trudny do wytrzymania ból. Niektórzy uważają, że istnieje prosty sposób na wyleczenie dny moczanowej. Postanowiliśmy sprawdzić, czy jest to rozwiązanie, warte uwagi. 

Czy można naturalnie obniżyć stężenie kwasu moczowego we krwi? 

Farmakologiczne leczenie dny moczanowej nie na każdym etapie choroby przynosi skutki. Dostępne bez recepty leki przeciwzapalne minimalizują ból, jednak nie zwalczają przyczyny jego powstania. Aby utrzymać odpowiednie stężenie kwasu moczowego, a tym samym zapobiec napadom bólu, należy przede wszystkim zmienić nawyki żywieniowe. Prawidłowa dieta, ograniczająca mięso i podroby stanowi pierwszy krok w kierunku zdrowia. Kolejnym okazuje się picie zdrowej, tak zwanej żywej wody. W celu jej otrzymania konieczne będzie zaopatrzenie się w jonizator, który wytwarza alkaliczną wodę. Zdaniem niektórych badaczy oraz osób, systematycznie pijących jonizowany płyn, dna moczanowa może zostać wyleczona z jego pomocą!

W walce z chorobą warto szukać bezpiecznych rozwiązań 

Poważna przypadłość, jaką jest podagra, dotyka osób w różnym wieku. Czasem ma uwarunkowania genetyczne, innym razem wynika ze złej diety oraz stylu życia. Chorują na nią nie tylko seniorzy, ale również młodzież. Statystyki wskazują, że w Polsce aż kilkaset tysięcy osób, które skończyły 15 lat, zmaga się z trudną do wyleczenia dną moczanową, silnie oddziałującą na ich życie. Wielu z nich podjęło decyzję o rozpoczęciu bezpiecznej, domowej terapii z wykorzystaniem wody alkalicznej. Z opinii, jakie można znaleźć na stronach sklepów, prowadzących sprzedaż jonizatorów wynika, że picie żywej wody ma silne działanie, wspomagające leczenie problematycznej dny moczanowej. Takich opinii nie brakuje na stronie Natura-Zdrowie, gdzie zadowoleni, zdrowi już pacjenci opowiadają swoje historie, wspominając pokonane schorzenia.

Zjonizowana woda alkaliczna sposobem na dnę moczanową. Na pewno?

Najlepszą metodą na przekonanie się, czy woda z jonizatora pozytywnie oddziała na nasz organizm, jest jej osobiste przetestowanie. W tym celu wystarczy wybrać odpowiednie urządzenie i zamówić je z dostawą do domu. Bardzo prawdopodobne, że jednorazowy wydatek szybko się zwróci w postaci nienagannego zdrowia. Wspieranie leczenia dny moczanowej (jak również innych schorzeń, w tym m.in. cukrzycy i kamicy nerkowej) za pomocą alkalicznej wody zjonizowanej, przeprowadzone w prawidłowy sposób przyniesie satysfakcjonujące efekty. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ci zdrowia. Zadbasz o nie, wykonując banalnie prostą czynność: pijąc wodę.

Redakcja

Recent Posts

Ogólnopolski Dzień Seniora w Skawinie

W niedziele Centrum Usług Społecznych w Skawinie zorganizowało uroczystość z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Wydarzenie…

2 dni ago

Pięciolecie Orkiestry Księżniczek

Największe Przeboje Orkiestry Księżniczek, koncert jubileuszowy z okazji 5-lecia najpiękniejszej orkiestry Świata już 24 listopada…

1 tydzień ago

Burmistrz Rzepisko przekazał petycje w sprawie połączenia obwodnicy z węzłem autostradowym

Połączenie obwodnicy Skawiny z węzłem Kraków-Skawina jest jednym z najważniejszych wyzwań komunikacyjnych, które stoją przed…

3 tygodnie ago

Trzecia karetka dla Gminy Skawina

Od 1 listopada Pogotowie Ratunkowe w Skawinie im. Siegfrieda Greinera będzie dysponowało trzecią karetką, co…

3 tygodnie ago

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Gminie Skawina

Z okazji Święta Dnia Edukacji Narodowej w Ośrodku Kulturalno-Rekreacyjnym Gubałówka odbyło się uroczyste spotkanie z…

1 miesiąc ago

Stalowe konstrukcje w budownictwie i przemyśle. Jakie jest ich zastosowanie?

Stal jest jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów w budownictwie oraz przemyśle. Charakteryzuje się wytrzymałością, trwałością…

1 miesiąc ago

This website uses cookies.