Energylandia rekrutuje – Zostań specjalistą w największym Parku Rozrywki!

Kto nigdy nie marzył o pracy w tak wyjątkowym i zarazem nietypowym miejscu pracy jak park rozrywki?  Praca w otoczeniu największych na świecie roller coasterów, karuzel, zjeżdżalni wodnych z basenami, ale także wśród turystów i ciekawych ludzi o różnych specjalnościach to nie lada przeżycie! W takim miejscu nie ma czasu na nudę! Teraz marzenie o pracy w tym niszowym sektorze jest na wyciągnięcie ręki! Energylandia cały czas rozbudowuje się, przez co powiększeniu ulega również zespół pracowniczy. Rozwój i bogate przeżycia będą towarzyszyły każdemu dniu! Niepowtarzalne sytuacje, wyjazdy i niesamowite doświadczenia! Co jeszcze może zaoferować swoim pracownikom Park roller coasterów nr 1 w Europie? Zobacz kto jest potrzebny i co możesz zyskać dołączając do wyspecjalizowanego zespołu Energylandii. I Ty zostań specjalistą w największym Parku Rozrywki w Polsce!

Niespotykane miejsce pracy!

Energylandia to największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce. W roku 2021 zyskał miano między innymi Parku roller coasterów nr 1 w Europie, dzięki największej liczbie tak zwanych kolejek górskich! W tym momencie na 43 hektarowym terenie może zaoferować aż 106 różnych atrakcji dla każdej grupy wiekowej z głównym nastawieniem na rodziny. W najbliższym sezonie cyfry te wzrosną, gdyż Park rozbudowywany jest o następną, siódmą już strefę zabawy „Sweet Valley” i szesnaście nowych, niesamowitych zjeżdżalni wodnych w „Bamboo Bay” poszerzającą Water Park! Niepowtarzalną atmosferę tego miejsca tworzą specjalnie wystylizowane strefy, barwne alejki pełne rzeźb i licznych dekoracji na czele z niesamowitymi kwiatami. Rozwój i funkcjonowanie tak ogromnego obiektu turystycznego byłoby niemożliwe bez wyspecjalizowanego zespołu, do którego już teraz można dołączyć. Każdą z tych atrakcji, punktów, każde show i dekorację tworzą niesamowici ludzie, wyuczeni w swoim fachu. Młody i niesamowicie przyjazny zespół tworzy wewnętrzną rodzinę Energylandii, której częścią możesz zostać jako mechanik, elektryk czy operator roller coasterów i atrakcji, ale także jako ogrodnik, animator, artysta, ratownik wodny lub pracownik usługowy obsługujący sklepy, kasy czy biuro obsługi ruchu turystycznego! Zobacz, kogo rekrutuje największy park rozrywki w Polsce i zacznij pracować w wyspecjalizowanym zawodzie, w niszowej branży wzbogacającej Twoje CV!

Zostań specjalistą w Energylandii – rekrutujemy!

Ze względu na znaczną rozbudowę Parku Rozrywki poszukiwani są pracownicy z 12 różnych dziedzin! Są to między innymi wyspecjalizowani:
– mechanicy,
– operatorzy urządzeń,
– elektrycy,
– ratownicy wodni,
– pracownicy ochrony
– ogrodnicy,
a także:
– kasjerzy,
– pomocnicy kuchenni,
– animatorzy,
– pracownicy obsługi ruchu turystycznego,
– pracownicy infolinii,
– pracownicy służb sprzątających.

Ze względu na charakter Parku, pewnym jest, że na żadnym ze stanowisk nie zaznasz monotonii, a uśmiech spowodowany nieziemską atmosferą nie będzie schodzić Ci z Twarzy.  Na każdym stanowisku masz niepowtarzalną możliwość stania się specjalistą w swoim fachu i nabrania niepowtarzalnego doświadczenia! Co jeszcze może zaoferować Energylandia?

Co Cię czeka?

Zawsze pada pytanie – co w zamian? Otóż Energylandia jako największy park rozrywki w Polsce zaoferować może wiele benefitów, a pracę w takim miejscu charakteryzuje wiele zalet. Pierwsza z nich to możliwość jako pierwsi skorzystania ze wszystkich atrakcji Parku! Energylandia daje ponadto pewne warunki zatrudnienia, którym towarzyszą bardzo korzystne stawki godzinowe oraz premie. Oczywistym jest również, jak bardzo ważny jest odpoczynek i integracja, którym przysłużą się liczne vouchery i bilety zarówno do samej Energylandii, jak i również do kina, czy partnerskie obiekty turystyczne, jak chociażby baseny termalne. Nigdzie indziej nie spotkasz się z ludźmi o tylu specjalnościach ani miejsca z tego typu urządzeniami i atrakcjami. W rodzinnym parku rozrywki panuje niesamowicie przyjazna atmosfera, wzajemne wsparcie, wzbogacone pakietem odpowiednich szkoleń. Doświadczenie zdobyte w tym miejscu będzie bardzo cenne i z pewnością poprowadzi nowych pracowników do wyspecjalizowania się w danej dziedzinie! Praca w tym miejscu to niepowtarzalna okazja do przeżycia czegoś nowego, połączenia zarobku, uśmiechu, zabawy i stania się przy tym specjalistą w danym fachu!

Jak się zgłosić?

Na rekrutację do pracy marzeń w Największym Parku Rozrywki zgłosić się możesz na cztery sposoby:

  • wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie (TUTAJ).
  • zgłaszać się osobiście w biurze kadr (budynek Energylandia Logistic),
  • mailowo – pisząc na adres praca@energylandia.pl (w tytule proszę wpisać preferowane stanowisko),
  • telefonicznie – dzwoniąc na numer 605 572 228

Praca w Rodzinnym Parku Rozrywki ENERGYLANDIA to przyjemność i niezwykłe doświadczenie, którego nie zdobędziesz nigdzie indziej!  Nie przegap okazji, zgłoś się i zostań członkiem energicznej rodziny. Zdobądź wymarzona pracę, niezwykłe kompetencje i stań się specjalistą w Parku roller coasterów nr 1 w Europie!