Finał gminnych rozgrywek mini-siatkówki chłopców w ramach Igrzysk Dzieci już za nami

Rozgrywki siatkowki

Gminne zawody mini-siatkówki chłopców rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci, przeprowadzone zostały 4, 8 i 10 stycznia 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Skawinie. Tradycyjnie Turniej Mini-Siatkówki chłopców o Puchar Dyrektora SP4 w Skawinie organizowany jest od lat we współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

W pierwszym dniu eliminacji rywalizowały drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 6, Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej w Radziszowie i Szkoły Podstawowej
w Wielkich Drogach. Do finału przeszły drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Skawinie oraz Szkoły Podstawowej w Radziszowie.
W drugim dniu eliminacji uczestniczyły drużyny ze Szkoły Podstawowej w Woli Radziszowskiej, Szkoły Podstawowej w Borku Szlacheckim, Szkoły Podstawowej
w Kopance i Szkoły Podstawowej nr 4. Tym razem w finale znalazły się zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Skawinie oraz Szkoły Podstawowej w Woli Radziszowskiej.

W środę 10 stycznia 2024 r. odbył się finał, który wyłonił zwycięzcę całego turnieju. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

  • I miejsce Szkoła Podstawowa nr 4,
  • II miejsce Szkoła Podstawowa w Radziszowie, III miejsce Szkoła Podstawowa nr 1,
  • IV miejsce Szkoła Podstawowa w Woli Radziszowskiej.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Piotr Sikora z SP4. Gratulacje!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Skawinie składa serdeczne podziękowania Centrum Kultury i Sportu w Skawinie za organizację i przeprowadzenie turnieju. Podziękowania kieruje również do trenerów za profesjonalne przygotowanie drużyn do rozgrywek.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zawodach powiatowych. Zapraszamy na turniej za rok!

Źródło, tekst artykułu: Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie
Zdjęcia: Centrum Kultury i Sportu w Skawinie