Jak wybrać bezpieczny parking przy lotnisku w Krakowie?

Podróże to w XXI wieku nasza codzienność. W ciągu kilku tygodni możemy odwiedzić wszystkie kontynenty! Wielu z nas odbywa nawet kilka wycieczek w miesiącu – często są to wyjazdy służbowe, czasami też rekreacyjne. Jak najszybciej podróżować, także z krakowskich Balic? Oczywiście samolotem. Tu pojawia się mały problem. Najsprawniej dotrzeć na nie samochodem. Tylko gdzie ma stać w czasie naszej nieobecności, jak sprawić by był bezpieczny? Jeśli Twoja podróż zaczyna się na lotnisku w Balicach, znamy odpowiedź!

Komfortowy i szybki dojazd na miejsce

Każdy z nas chciałby być mobilny, ale także niezależny. Przyznajmy, samochód jest dużo wygodniejszy niż komunikacja miejsca. Jeśli dodatkowo mamy ze sobą bagaże, a w podróż zabieramy rodzinę – dojazd na lotnisko autobusem w zasadzie odpada. Podróżując własnym autem, mamy gwarancję tego, że nigdy się nie spóźnimy, nie musimy czekać na pojazd, martwić się o zgubienie licznych toreb, walizek. Lotnisko w Balicach obok Krakowa oferuje wygodne, ale i dalekie podróże. Wcześniej jednak trzeba na nie dojechać. Dużo wygodniej zrobić to własnym samochodem. Na czas naszej nieobecności warto zostawić auto w bezpiecznym miejscu.

Bezpieczny, profesjonalny i w najniższej cenie parking przy lotnisku

Jeśli myślisz nad zostawieniem swojego samochodu na parkingu sąsiadującym z lotniskiem, warto odwiedzić stronę rewelacyjnego Parkingu Balice: b1parkingbalice.pl. Parking zlokalizowany jest na głównej drodze, osiemset metrów od Portu Lotniczego, co jest ogromnym ułatwieniem dla podróżnych. To tu zostawić możesz swój samochód. Wysokiego standardu parking oferuje najniższe ceny i dodatkowe udogodnienia, a wszystko to dwadzieścia cztery godziny na dobę! Poza atrakcyjną ceną za opiekę nad samochodem podróżnych przyciąga także poczucie bezpieczeństwa. Parking Balice jest chroniony i całodobowo monitorowany. Co więcej, miejsca parkingowe są oświetlone i bardzo szerokie, a wszystkie pojazdy są ubezpieczone. Nie musisz się bać, że ktokolwiek zbliży się do Twojego auta lub podczas Twojej podróży uszkodzi lakier. Właścicielom parkingu przyświecał jasny cel: stworzenie profesjonalnego, w pełni bezpiecznego miejsca. Musimy przyznać – udało się!

Dodatkowe atuty parkingu niedaleko lotniska Kraków-Balice

No, dobrze. Dzięki jego świetnej lokalizacji z łatwością dotarłeś na parking, obsługa wskazała Ci konkretne miejsce. Wysiadasz (lub wysiadacie) z auta, bagaże zostają wyjęte. Upewniasz się, że wszystko jest w porządku… i co dalej?

Myliłby się ten, kto wątpiłby w to, że pomyśleli o tym specjaliści. Aby Twoja podróż była jeszcze bardziej komfortowa, obsługa Parkingu Balice nieodpłatnie zawiezie Cię na terminal wraz z współpasażerami i całym bagażem. Parking posiada odpowiedni bus, który podwozi podróżnych na lotnisko przez całą dobę, niezależnie od pory Twojego odlotu. Nie musisz o nic się martwić. Wszystko dla Twojej wygody!

Jeśli wyjeżdżasz na dłużej, nawet na kilka miesięcy, nie musisz wahać się nad pozostawieniem samochodu na Parkingu Balice. Firma wie, że może zdarzyć się, że akumulator w Twoim aucie się wyczerpie. Specjalnie dlatego parking posiada odpowiednie urządzenia, które w razie potrzeby pomogą w rozruchu silnika, dzięki którym w parę chwil auto zostanie odpalone.

Całodobowy kontakt i proste płatności

Obsługa parkingu jest dostępna o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy zadzwonić na infolinię, a pracownicy udzielą Ci pomocy, rozwieją także wszelkie wątpliwości. Aby zapewnić sobie pewne miejsce postojowe na czas wylotu, najlepiej zarezerwować je telefonicznie lub zrobić to na stronie internetowej. Cała procedura zajmie Ci dwie minuty. Nie musisz martwić się o płatność – dokonasz jej przez Internet lub już na miejscu, kartą lub gotówką. Jak Ci wygodniej!

Ułatw sobie podróż i pozbądź się problemu, dzięki pozostawieniu samochodu na parkingu w Balicach tuż obok lotniska. Najlepsza obsługa spełni Twoje wymagania i pomoże w każdym problemie.