Koncert Arka Zawilińskiego w kawiarni MOOD

Gorąco zapraszamy na wyjątkowy bo pierwszy koncert w kawiarni MOOD.

Tego wieczoru zagra dla Państwa Arek Zawiliński!

CENA BILETU WSTĘPU: 25 zł w tym mają Państwo lampkę wina lub piwko (do wyboru)

5.01 sobota godz.18.45 kawiarnia MOOD ul. Żwirki i Wigury 7a


Arek Zawiliński – bluesmen, kowboj, poeta drogi – autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami fingerpicking slide i bottelneck. Koncertował na festiwalach w Polsce, Francji, Czechach, Słowacji jak i grywał na ulicach Amsterdamu. Ma za sobą koncerty live w Polskim Radio Gdańsk 2x, Bydgoszcz, Rzeszów itp. Laureat wielu festiwali mi. FAMA w Świnoujściu, Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie, Zaczarowany Świat Harmonijki w kategorii gitara Poznań. Piosenkarnia – Kraków, występ wstudiu radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej itd. Współpracował m.in. z zespołami Ostatnia Wieczerza w Karczmie Przeznaczonej do Rozbiórki, Kropla Życia, Zabrzańska OrkiestraRockowa, BGB, oraz ze śpiewającym aktorem Lechem Dyblikiem. Twórca formacji Na Drodze.

Oficjalne wydawnictwa :

„Tam gdzie zaczyna się mój świat”- Dalmafon 2007

„Blues Dziewięciu” – Dalmafon 2010

„Żelazna” – Flower Rekord 2012

„Na Rozdrożu”- Dalmafon 2015

Fragmenty recenzji:

Magazyn Gitarzysta – Kuba Chmiel:

”Jeśli istnieje coś takiego jak polski blues, to z pewnością Arek Zawiliński wraz z zespołem Na Drodze należą do jego najznamienitszych przedstawicieli.” Bluesonline

„Arek Zawiliński to klasa sama dla siebie. Autor skończony, pełen doświadczeń, przesiąknięty w równym stopniu poezją co prozą. Zna niejeden dobry folkowy tekst, niejedną melodię i umie z takich światowych cegiełek zbudować solidną budowlę na wskroś polską,bieszczadzką, a jednak uniwersalną. A to sztuka.”

Więcej informacji na:

Strona : www.arekzawilinski.pl

Kanał youtube http://www.youtube.com/user/NADRODZE0605?feature=mhee

%d bloggers like this: