Koncert Noworoczny SkaVienna 2023: „Muzyczna podróż dookoła świata”

Z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejny Koncert Noworoczny SkaVienna 2023, który zabierze nas w muzyczną podróż dookoła świata. Zatańczymy sambę na Copacabanie, popłyniemy w rytmie tanga przez Buenos Aires, ogrzejemy dusze pod słońcem Toskanii, by zobaczyć życie na różowo po niebem Paryża. Na finał zawirujemy w cesarskim walcu na dziedzińcu Pałacu Schönbrunn w Wiedniu.

Usłyszymy największe światowe przeboje i klasyki muzyczne w znakomitym wykonaniu niezrównanej Orkiestry Straussowskiej OBLIGATO i wspaniałych Solistów pod dyrekcją Maestro Jerzego Sobeńko.

Koncert poprowadzi wyjątkowy duet: niezastąpiona Jolanta Suder oraz… Krzysztof Respondek – znakomity aktor, wokalista i kabareciarz, który okrasi tegoroczny koncert swoim szczególnym śląskim humorem.

Podróżować jest bosko! Zwłaszcza w tak fantastycznym towarzystwie, dlatego zapraszamy do naszego muzycznego Orient Expresu, który odjeżdża ze stacji Skawina w sobotę 7 stycznia 2023 roku o godzinie 18.00. Peron: Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Konstytucji 3 Maja 4.

Bilety w cenie:

1) parkiet – 150,00 zł od osoby (rząd od I do XV)
2) widownia – 120,00 zł od osoby (rząd od XVI do XXIII)

w sprzedaży od dnia 21 listopada 2022 r. i trwa do dnia przeprowadzenia koncertu lub do wyczerpania biletów:

1) w Kasie Głównej CKiS (Basen Camena – 1 piętro) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność kartą lub gotówką),
2) w Kasie Basenu Camena (parter) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 21:30 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
3) on-line za pośrednictwem strony www.biletyna.pl

źródło: ckis.pl