Koncert Sławka Uniatowskiego „The Best Of” w Skawinie

Koncert Sławka Uniatowskiego

Na nadchodzące długie, jesienne wieczory szykujemy dla Państwa najlepsze antidotum w postaci rozrywki na najwyższym artystycznym poziomie. Już 22 października zapraszamy na piękną muzyczną podróż, podczas której będziemy mieli okazję usłyszeć doskonale znany i kochany repertuar najwybitniejszych polskich i zagranicznych piosenkarzy.

The Best of, czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie największych przebojów gwiazd, jak: „Zacznij od Bacha” czy „5 rano”. Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Sławek Uniatowski – Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.

Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgeral.

Zapraszamy w sobotę  22 października 2022 r., o godzinie 19.00 do Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie.

Ceny biletów:

Miejsce na parkiecie:

  • 100,00 zł od osoby – w przedsprzedaży do 9 października
  • 120,00 zł od osoby – w sprzedaży od 10 października

Miejsce na widowni:

  • 90,00 zł od osoby – w przedsprzedaży do 9 października
  • 110,00 zł od osoby – w sprzedaży od 10 października
Bilety do nabycia od 9 września:
  • w Kasie Głównej CKiS (Basen Camena – 1 piętro) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność kartą lub gotówką)
  • w Kasie Basenu Camena (parter) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 21:30 (płatność kartą, gotówką lub voucherem)

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny oraz Skawińskiej i Ogólnopolskiej Karty Seniora przysługuje prawo do zakupu biletu ze zniżką w wysokości 20% od regularnej ceny biletu.

Zachęcamy do zapoznania się ze schematem widowni poniżej. Na czerwono zostały oznaczone miejsca już sprzedane. Obraz przedstawia stan z 14 października 2022. Aktualne informacje dostępne pod numerem telefonu 12 276 24 12 w. 30 lub w kasach CKiS.

Koncert Sławka Uniatowskiego