Lambada w Woli Radziszowskiej!

PKS Cedronka-Sokół Rybna 6:0(4:0)

Lambada, tymi słowami grę Cedronki w trakcie meczu podsumował kapitan naszego zespołu

Sokół Rybna to rewelacja rundy wiosennej, więc do meczu wszyscy podeszli z wielkim respektem.
Cedronka na prowadzenie wyszła już w 6 minucie po golu Damiana Starowicza. W 10 minucie było już 2:0. Błąd bramkarza gości bezwzględnie wykorzystał Artur Górszczak. Dwubramkowe prowadzenie tylko dodało wiatru w żagle zawodnikom z Woli Radziszowskiej, którzy od tego momentu całkowicie dominowali na boisku stwarzając sobie kolejne sytuacje.Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać. W 24′ na tablicy wyników było już 3:0. Koronkową akcje zespołu wykończył Tomasz Grabowski, a w 35 minucie po świetnym dograniu Bartosza Pałaca piłkę w siatce umieścił Damian Starowicz. Na przerwę piłkarze schodzili z wynikiem 4:0.

Po przerwie Cedronka w pełni kontrolowała przebieg gry. W 60 minucie sędzia podyktował rzut wolny pośredni w polu karnym Sokoła, po którym drugą swoją bramkę zdobył Tomasz Grabowski. Przysłowiową kropkę nad ,,i” w 86′ postawił Piotr Cholewa, który świetnie znalazł się w polu karnym i dobił strzał Grabowskiego z rzutu wolnego.

W trakcie meczu kontuzji doznał jeden z zawodników Sokoła, któremu niezbędna była pomoc pogotowia ratunkowego.

Skład: Marek Kania-Szymon Pałac-(55’Michał Pawełczak)-Sławomir Trojanowski( 65’Filip Jezioro)-Daniel Grabek-Łukasz Myśliwiec-Aleksander Kowalski-Bartosz Pałac(70’Dawid Kania)-Tomasz Grabowski-Artur Górszczak(75’Piotr Cholewa)-Damian Starowicz-Kamil Myśliwiec(82’Wojciech Pawlak)

źródło: profil facebook PKS Cedronka