Litery przestrzenne 3D dla branży kosmetycznej. Elegancka forma reklamy

Trójwymiarowy napis, umieszczony na zewnętrznej stronie budynku nad wejściem do salonu kosmetycznego – czy można sobie wyobrazić lepsze oznaczenie firmy? Spośród wszystkich dostępnych nośników reklamy, litery 3D nie bez powodu biją rekordy popularności. Wykonane z wykorzystaniem tworzyw sztucznych, styroduru, a nawet metalu, w czytelny i oryginalny sposób informują odbiorców, gdzie znajduje się dana firma. Jeśli poszukujesz dekoracyjnych liter, które efektownie rozświetlą wejście i przyciągną do Ciebie klientów, z tego artykułu dowiesz się, gdzie je zamówić.

Wyszukany font, piękne kolory i najwyższa jakość wykonania liter 3D

W branży beauty prezentacja odgrywa ogromną rolę w zdobywaniu sympatii klientów. Wygląd salonu i zatrudnionych w nim osób decyduje o tym, czy zechcemy powierzyć im swoją urodę. Nawet w przypadku tak prostych zabiegów, jak henna brwi czy rzęs, kobiety potrafią długo się zastanawiać, zanim przekroczą próg danego salonu. Miejsce musi zrobić na nich doskonałe wrażenie, na które niebagatelny wpływ ma wygląd obiektu z zewnątrz. Jako osoba działająca w branży kosmetycznej – właściciel/ka salonu urody, musisz więc postawić na efektowną, podświetlaną reklamę zewnętrzną. Dzięki niej, wejście do firmy zostanie pięknie oświetlone, co skutecznie zwiększy jego rozpoznawalność. Atrakcyjny napis zamontowany na elewacji podniesie prestiż miejsca pod warunkiem, że będzie starannie wykonany: z materiałów pierwszorzędnej jakości. Kształt oraz kolor liter należy wybrać z głową, tak, by reklama zachwycała formą. W salonach kosmetycznych znakomicie sprawdzają się eleganckie fonty, imitujące odręczne pismo. Ozdobne litery w wyszukanych barwach oddadzą charakter miejsca i sprawią, że klientki oraz klienci chętnie będą je odwiedzać.

Wybierz dekoracyjne litery 3D: nowoczesną reklamę przestrzenną

Po przyciągające wzrok litery 3D warto zgłosić się bezpośrednio do producenta. W firmie VERACO są produkowane reklamy przestrzenne do wnętrz i na zewnątrz z aluminium, pleksi i PCV. Wykończone taśmą DFT lub FLT prezentują się dostojnie i bardzo oryginalnie. Producent daje klientom możliwość decydowania o każdym detalu. Stosując zaawansowane techniki, można osiągnąć niesamowity efekt: podświetlenia po bokach, od frontu, od tyłu… Dużym uznaniem wśród klientów z branży beauty cieszą się litery blokowe, z licem płaskim albo z rantem. Zajrzyj na stronę producenta wyrobów reklamowych Veraco i sprawdź, czy właśnie takich liter 3D szukasz do swojej firmy. W razie pytań o szczegóły oferty, możesz zamówić niezobowiązującą rozmowę z konsultantem. Jeśli natomiast gotowe rozwiązania Cię nie satysfakcjonują i masz koncepcję na unikalny projekt, dopytaj eksperta o realizację zamówień indywidualnych. Życzymy powodzenia w znalezieniu liter przestrzennych, które w dużym stopniu wpłyną na zwiększenie ruchu w Twoim salonie!