mono Architektura wnętrz – Projektowanie wnętrz Kraków

W wielu miejscowościach na popularności zyskuje profesjonalne projektowanie wnętrz. Kraków nie stanowi tutaj wyjątku. Od projektu do wymarzonego wystroju wnętrza prowadzi długa droga. Wizualizacja, z którą kojarzy się projektowanie, to jedynie jeden z aspektów tego procesu. Ważne, aby zlecając wykonanie projektu, wybrać studio projektowe z dużym doświadczeniem, które wesprze inwestora na każdym etapie inwestycji.

mono architektura wnętrz jest biurem projektowym oferującym nie tylko nietuzinkowe rozwiązania, ale i zwracającym szczególną uwagę na potrzeby klienta.

Przestrzeń tłem codzienności

mono architektura wnętrz – projektowanie wnętrz Kraków – to studio projektowe, które wyznaje ideę, że wnętrza to nie tylko zagospodarowanie powierzchni, ale przede wszystkim przestrzeń, która jest tłem codzienności. Przeżywamy w nich zarówno chwile piękne, radosne, jak i te smutne. Niezwykle istotne jest, by były one dopasowane do swoich użytkowników i sprawiały, aby czuli się w nich jak w upragnionym domu.

Inspiracją dla projektantów mono jest estetyka minimalizmu, proste formy i piękno przestrzeni. Oryginalne połączenia, naturalne materiały i wyważone proporcje, tak cenione przez projektantów mono, pozwalają stworzyć ponadczasowe wnętrze współgrające z właścicielem.

Indywidualne potrzeby i preferencje człowieka, własna wizja i odpowiedzialność w spełnieniu oczekiwań klienta, to składa się na udane projektowanie wnętrz. Kraków jest miastem, w którym królują klimatyczne kamienice oraz nowoczesne apartamenty. Każde z tych wnętrz można zaprojektować tak, aby cieszyły klienta i przynosiły dumę projektantowi.

Od projektu po finalizację

Na rynku istnieją studia projektowe takie jak mono, które zapewniają kompleksowe usługi projektowe i wsparcie na etapie jego realizacji. Można uznać, że sam etap projektowania dzieli się na cztery odrębne.

Pierwszym z nich jest etap przedprojektowy. Dzięki niemu projektanci poznają indywidualne preferencje klienta, potrzeby, oczekiwania, główne założenia oraz budżet. Jeżeli jest to możliwe, to wówczas dokonuje się pomiarów w miejscu inwestycji, jeśli nie – bazuje się na rzutach dostarczonych przez inwestora.

Kolejny etap to etap koncepcyjny. W tym momencie zaczyna się praca na wizualizacjach 3D. Ta metoda najbardziej przemawia do wyobraźni inwestorów.

Szczegółowe dopracowanie projektu odbywa się na trzecim etapie. Kiedy jest gotowy rozkład pomieszczeń i ogólny kierunek oraz estetyka wnętrz.

Choć na wizualizacji projekt wydaje się ukończony, to jest to mylne założenie. Niezbędny jest projekt techniczny. Zawiera on szczegółowe rysunki niezbędne ekipie wykonawczej.

Studio mono wspiera swoich klientów także na etapie zamówienia materiałów wykończeniowych i wyposażenia. To składa się na kompleksowe projektowanie wnętrz. Kraków jest miastem ludzi zabieganych, którzy cenią sobie to, że ktoś wyręczy ich w zamawianiu podłóg czy glazury. Dodatkowo, wieloletnia działalność w branży sprawia, że to studio projektowe posiada wiele kontaktów handlowych, niedostępnych dla klienta indywidualnego. Niezwykle istotny jest też nadzór autorski nad projektem, jego zakres ustala się indywidualnie z klientem. Zrealizowany projekt wnętrz i zadowolenie inwestora to motywator dla zespołu mono – architektura wnętrz.

Sprawdź studio mono Kraków