Podpisano umowę na zaprojektowanie Centrum Edukacyjnego w Wielkich Drogach

Umowa na zaprojektowanie Centrum Edukacyjnego w Wielkich Drogach została podpisana. To kolejny duży krok w kierunku powstania placówki, która będzie powodem do dumy dla mieszkańców.

Wyłoniony w przetargu wykonawca przygotuje 3 warianty inwestycji, które zostaną przedstawione na rysunkach, wizualizacjach oraz makietach. Spośród przedstawionych koncepcji zostanie wybrana ta, która najbardziej usatysfakcjonuje mieszkańców i spełni nadzieje pokładane w całej inwestycji. Wiemy już dziś, że w Centrum Edukacyjnym w Wielkich Drogach pojawi się świetlica, kuchnia, jadalnia, sala gimnastyczna oraz nowoczesne i przestronne sale do zajęć lekcyjnych. Oprócz poprawienia jakości i komfortu kształcenia młodzieży placówka będzie też pełniła inną bardzo ważną funkcję dla całej społeczności. Powstanie tutaj przedszkole oraz żłobek.

Przy podpisywaniu umowy była obecna Przewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Masłowska oraz przedstawiciele mieszkańców Wielkich Dróg: Radny Mirosław Śliwa, Sołtys Wielkich Dróg Maria Windak oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej Joanna Chodor.

źródło: gminaskawina.pl