Profesjonalny montaż okien na terenie małopolski i Krakowa

Integralnym elementem konstrukcji każdego domu są okna. To od nich zależy nie tylko komfort mieszkańców związany z doświetleniem wnętrza i wyeksponowaniem jego walorów, ale również termoizolacja budynku i bezpieczeństwo przebywających w nim osób. Dzięki montażowi łączących w sobie nowoczesne rozwiązania i tradycyjny wygląd oknom, właściciele budynków każdego roku mogą zaoszczędzić znaczne sumy gotówki jakie do tej pory przeznaczali na ogrzewanie. Innowacyjne myślenie twórców do okien doprowadziło do tego, iż na rynku oprócz standardowych rozmiarów okien znajdują się przeszklone ściany, a także modele dostosowane do indywidualnych potrzeb konsumentów. Dotyczy to najczęściej niestandardowo przyciętych szyb i zastosowanie skosów i łuków.

Okna PCV w Krakowie

Okna PCV Kraków cieszą się dużą popularnością. Na przestrzeni lat wyparły z rynku wykorzystywane dotąd okna drewniane, które przestały spełniać oczekiwania użytkowników. Dominujące okna Kraków PCV posiadają wiele zalet, spośród których największą jest odporność na uszkodzenia i niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. To za sprawą wykorzystania w procesie produkcji wyjątkowego tworzywa, jakim jest polichlorek winylu. Co najważniejsze wykorzystanie tego syntetycznego polimeru jest w pełni bezpieczne dla zdrowia i zapewnia doskonałą izolację akustyczną, która jest szczególnie ważna w przypadku budynków znajdujących się w pobliżu ruchliwych ulic. Okna z montażem w Krakowie wyróżnia wysoka jakość wykonania, przy zachowaniu atrakcyjnej dla klientów ceny.

Novobudowa – kilka słów o firmie

Novobudova uznawana jest za lidera na rynku okien. To działające na polskim rynku od ponad dekady przedsiębiorstwo, cieszy się ogromnym zaufaniem swoich klientów. Zdobyte w tym czasie doświadczenie zaowocowało realizacją tysięcy zleceń na terenie całej małopolski i Krakowa. Co więcej Novobudowa specjalizująca się w prawidłowym montażu okien jako jedno z niewielu przedsiębiorstw udziela pisemnej gwarancji na szczelność montażu. Jest to szczególnie ważne, gdyż nasz kraj znajduje się w strefie klimatu umiarkowanego i przez większą część roku fasady domów narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Atrakcyjna cena wymiany okien w Krakowie sprawia, iż każdego dnia do Novobudowa zgłaszają klienci z wielu województw, którzy nie chcą ponosić dodatkowych kosztów wynikających prowadzonej przez pozostałe firmy polityki.

Co zyskujemy dzięki prawidłowemu montażowi okien?

Novobudowa świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu doboru oraz montażu okien. Decydując się na realizację konkretnego projektu, warto powołać się na wiedzę zatrudnionych w niej ekspertów. Oni nie tylko pomogą w montażu okien w Krakowie, ale i wycenią dostępne na rynku okna, a także sprawdzą koszt ich montażu. Fachowcy wybiorą również optymalną metodę umieszczania okien w ścianie. O tym jak wygląda profesjonalny montaż okien można przekonać się w siedzibie firmy, gdyż w części wystawowej umieszczono prawdziwe ścianki budowlane ukazujące różne techniki montażu okien. Dzięki temu każdy klient może na własne oczy zobaczyć jak wygląda montaż warstwowy, czym charakteryzuje się poprawne mocowanie mechaniczne oraz montaż w warstwie ocieplenia.

Wymiana okien w Krakowie – cennik

Sposobem na zwiększenie komfortu cieplnego w domu jest wymiana okien. Niemniej jednak nawet najlepsze energooszczędne rozwiązania nie pomogą, jeśli okna zostaną niewłaściwie zamontowane. Z tego względu najlepiej zlecić pracę fachowcom, którzy od wielu lat prężnie działają na rynku. Firma Novobudowa posiada duży dorobek, dzięki któremu stała się liderem na rynku w województwie małopolskim. Oprócz tego, że wymienią okna, podejmą się również utylizacji starego. Co więcej montując nowe okna nie ryzykujemy utratą gwarancji, jak w przypadku samodzielnego montażu. Cennik wymiany okien w Krakowie podawany jest zazwyczaj w przeliczeniu na metr bieżący i wynosi od 30 do 100 zł. Korzystając z usług Novobudowa możemy dodatkowo zmniejszyć koszty adekwatnie do wielkości zlecenia.