Zwycięstwo Borkowianki 4:1

Gospodarze rozpoczęli spotkanie bardzo skupieni i zdeterminowani, aby odnieść zwycięstwo. Przez pierwsze minuty meczu jedna i druga drużyna miała szansę zdobyć bramkę.

Jednak jako pierwsi dokonali tego zawodnicy Borkowianki. Po składnej akcji gola zdobył Kacper Kozak. Od tego momentu zawodnicy Pychowianki słabli, a Borkowianka rosła w siłę nasilając kolejne ataki. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 2:0 dla Borkowianki.

Po przerwie drużyna Pychowianki wykorzystała zamieszanie strzelając gola kontaktowego. Po tym golu Borkowianka obudziła się na nowo strzelając dwa kolejne gole w tym jeden z rzutu karnego. Mecz został rozstrzygnięty na parę minut przed jego zakończeniem i drużyna LKS Borkowianki kontrolowała wynik do samego końca. Wszystkie 4 bramki były autorstwa Kacpra Kozaka

Borkowianka Borek Szlachecki – Pychowianka Kraków 4:1

autor: Wiktor Więsek / foto: Natalia Kozek