Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń

17 października uczniowie klas pierwszych oraz klasy drugiej SP3 uczestniczyli w spotkaniu „Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń”, w ramach którego interesująca pogadanka o bezpieczeństwie w szkole i na ulicy była okazją do przypomnienia zasad ruch drogowego i innych w różnych sytuacjach dnia codziennego.

Z certyfikatem „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” oraz wieloma przedsięwzięciami realizowanymi na rzecz bezpieczeństwa w poprzednich latach, także i w tym roku nie zapominamy o tym, co najważniejsze: BEZPIECZEŃSTWO!

Szeroka wiedza i gotowość uczniów do stosowania zasad bezpieczeństwa zostały także sprawdzone w mini – konkursie przeprowadzonym przez specjalnych gości z firmy Vesuvius Poland Sp. z o.o.: Annę Włodarczyk–Mazgaj (HR Biznes Partner) oraz Monikę Jędrzejczyk (HR). Uczniowie okazali się bezkonkurencyjni – znali odpowiedzi na wszystkie pytania! W nagrodę wszyscy uczestnicy otrzymali kolorowe upominki ufundowane przez Vesuvius Poland Sp. z o.o. Ponadto, Paweł Pasterak zaprezentował uczniom odzież ochronną pracowników firmy Vesuvius, odpowiadając na wiele dociekliwych pytań uczniów dotyczących każdego elementu jego stroju. Firma przekazała uczniom 65 sztuk kamizelek odblaskowych za co szkoła serdecznie dziękuje.

źródło: gminaskawina.pl | sp3 skawina