Energylandia szykuje 3 nowości w okresie Halloween Time! Sprawdź szczegóły!

Halloween Time od 16 do 27 października!

Już od 16 października, tj. przyszłej środy, Park Rozrywki Energylandia zaprezentuje kolejną i zarazem ostatnią jesienną odsłonę, zatytułowaną Halloween Time. Po trwającej „Polskiej Złotej Jesieni”, dzięki której Park zyskał zupełnie nową stylizację, na którą składało się między innymi 70 ton dyń, tysiące kwiatów oraz setki rzeźb i innych dekoracji, Energylandia otwiera się na wszystkich amatorów Halloween. Scenografię wzbogacą rzeźby duszków, strachów, czarnych kotów, ale co najważniejsze dla fanów tego okresu – nie zabraknie straszących gości animatorów, przebranych w upiorne stroje!

3 DOMY STRACHÓW – Nowość!

Od 16 października w Energylandii nie tylko Roller Coastery będą mogły podnieść ciśnienie! Park Rozrywki na Halloween przygotował aż 3 domy strachów!

Pierwszy z nich – Monster Hous to zupełnie nowa odsłona atrakcji Monster Attack, czyli przejażdżki typu „dark ride”. Teraz jednak to już nie beztroska podróż dla dwulatków, lecz coś dla tych, którzy lubią się bać! Podczas jazdy kolejką w ciemności zaskoczą nas potwory oraz niezłe efekty grozy! Atrakcja przeznaczona dla osób powyżej 14 roku życia.

Drugi dom strachów nosi nazwę Obsessive Hous i zlokalizowany będzie w nowej, piątej strefie Smoczy Gród, tuż za amfiteatrem Carnival. W środku czekać nas będą przerażające spotkania z potworami w opuszczonym domu arystokratów, dzięki czemu poczujemy się, jak w najstraszniejszym horrorze!

To jednak nie koniec! Co powiecie na zwiedzanie upiornego szpitala? Widząc gości tego szpitala, będziemy uciekali ze strachu, a wizyta w nim z pewnością zapadnie nam na długo w pamięci. Taki właśnie będzie dom strachów Psychoterria, do którego wejście ulokowane jest tuż obok wejścia do poprzedniego.

Obsessive House oraz Psychoterria to atrakcje dla osób powyżej 16 roku życia.

Bilety za pół ceny i szaleństwo na Roller Coasterach do 22:00!

Zwieńczeniem ostatniego okresu w kalendarzu Energylandii będzie Halloween Time, który odbędzie się w ostatnią sobotę miesiąca, czyli 26 października. Tego dnia Park Rozrywki czynny będzie aż do 22:00. Co więcej! Na ten dzień zakupić można bilety z rabatem 50 %, tj. bilet normalny powyżej 140 cm wzrostu w cenie 64 zł (zamiast 129 zł),

znów ulgowy do 140 cm wzrostu w cenie 39 zł (zamiast 79 zł). KUP BILET TUTAJ!

Warunkiem zakupu promocyjnego biletu jest pełen ubiór w stylu halloween, czyli przebranie od stóp do głów w dniu przyjazdu do Parku, tj. 26 października. Nie dotyczy niepełnego przebrania, tj. tylko maski na twarzy lub samej peleryny. Przebranie nie może być przykryte inną odzieżą wierzchnią np. kurtka na sukience. Szczegóły promocji dostępne na stronie:

https://energylandia.pl/promocje/promocja-halloween-night/