Historia sukcesu Pani Agaty

Jak przebiegało pierwsze spotkanie z dietetykiem.

Czuje się naprawdę wspaniale!

Wizytę u dietetyka pewnie jak większość osób podjęłam ponieważ od dłuższego czasu przeszkadzała mi moja waga, wygląd, złe samopoczucie, a kondycja była praktycznie zero. Wielokrotnie próbowałam się odchudzać, oczywiście waga spadała ale na krótko, jednocześnie za każdym razem wracała z nawiązką.
Jak przebiegało pierwsze spotkanie z dietetykiem?

Idąc na pierwsze spotkanie z Panem Arkadiuszem czułam się lekko zestresowana, nie wiedziałam jak to będzie, czy dam radę, nie wierzyłam, że ktoś mi pomoże. Okazało się, że wszelkie wątpliwości minęły już po pierwszych minutach rozmowy, podczas której najpierw wytłumaczył mi wszystko dokładnie, opowiedział jak będzie wyglądała terapia, jakich efektów mogę się spodziewać i jakie ewentualnie trudności mogę napotkać. Ogólnie rozmawialiśmy długo na temat mojego aktualnego odżywiania, mnóstwo pytań na temat tego co lubię jeść, a czego bym nie chciała w menu. Dodatkowo mile zaskoczyło mnie to, że zostały zlecone szczegółowe badania do wykonania, dzięki, którym wiedzieliśmy jak ma wyglądać dieta tak aby mi nie zaszkodziła.

Jak wyglądał przygotowany plan dietetyczny?

To jak będzie wyglądała dieta wiedziałam już na pierwszym spotkaniu ponieważ Pan Arkadiusz pokazał mi przykładowy plan, byłam mile zaskoczona kiedy okazało się, że nie jest to kilka kartek wydrukowanych na szybko podczas pierwszej wizyty, na czarno-białej drukarce. Po kilku dniach dostałam pięknie przygotowaną, ładnie oprawioną kilkudziesięciostronicową ,,książkę” z całą analizą na temat moich błędów żywieniowych, których nie brakowało, no i jadłospis, który na początku miał być prosty i łatwy w przygotowaniu, mało tego był jeszcze bardzo smaczny. Dodatkowo w razie jakbym potrzebowała coś zmodyfikować w diecie otrzymałam książeczkę z ponad tysiącem produktów, dzięki czemu zawsze mogłam dopasować menu do siebie.

Jak czuje się Pani dzisiaj po roku zmian?

Dziś od pierwszej wizyty mija rok, schudłam 40kg, a przed nami jeszcze trochę pracy. Czuję się naprawdę wspaniale, samopoczucie, kondycja znacznie się poprawiła. Nie ma mowy o tym aby mi się to znudziło bo weszło to już w krew.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana mgr inż. Arkadiusza Kucharskiego z poradni Dobry Dietetyk w Miechowie:

Jak każdemu pacjentowi, który podjął wyzwanie i dotarł praktycznie do końca czy też do połowy drogi swojego lepszego ,,ja” należą się ogromne wyrazy uznania i gratulacje. Pani Agata dzięki samozaparciu i chęci zmiany dotarła tak daleko. Uśmiech na twarzy mojej pacjentki, który widzę na każdej wizycie mówi, że było warto, że wyzwanie jakie przed nią stanęło wcale nie wymagało, aż tylu poświęceń i wyrzeczeń jakby mogło się wydawać. Często podczas spotkań powtarza, że nigdy nie pozwoli sobie na powrót do starej, złej wagi. Pozostaje mi jedynie pomóc jej dotrzeć do samego końca, ciesząc się zdrowiem i coraz lepszą sylwetką przez długie lata.

Czy można osiągnąć trwały i szybki efekt bez obowiązkowej suplementacji?

Można osiągnąć szybki i trwały efekt bez suplementów. Wcześniej próbowałam różnych suplementów diety, ale to nie było wystarczające. Po zakończeniu odchudzania często pojawiał się efekt jojo. Jednak dobrze dobrana i zdrowa dieta to ogromny sukces dla naszego organizmu, bez stosowania jakichkolwiek suplementów, które mogą nam jedynie zaszkodzić.
Poradnia Dobry Dietetyk zaprasza do skorzystania z darmowej wizyty w gabinecie dietetycznym. Na spotkaniu przeprowadzona zostanie analiza masy i składu ciała. Jest to okazja nie tylko do zważenia się, ale również otrzymania gotowego zlecenia badań laboratoryjnych.

Wystarczy umówić się telefonicznie lub wchodząc na stronę:


Poradnia Dietetyczna Dobry Dietetyk Arkadiusz Kucharski
Skawina, ul. Ks. J. Popiełuszki 13
Krzeszowice, ul. Krakowska 31/201
Tel. 733 773 067