niemaGOtu wypełniło rynek skawiński

W dniu wczorajszym tj. 17.06 rynek skawiński zapełnił się dzięki Zespołowi Katolickich Szkół. Podczas XVIII edycji Pikniku było pełno atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i starszego pokolenia. Każdy mógł się częstować smakołykami i do tego otrzymał los, który brał udział w losowaniu nagród rzeczowych.

Uczniowie Zespołu Szkół Katolickich mięli okazję zaprezentować się w postaci piosenek, scenek aktorskich czy nawet skeczów.

Główną atrakcją pikniku był koncert zespołu niemaGOtu, który był poprzedzony losowaniem nagród.

Piknik zakończył się podziękowaniem dyrektor szkoły mgr Elżbiety Drążek dla wszystkich osób, którzy tak licznie w tym roku zjawili się na rynku oraz dla organizatorów.

Więcej zdjęć z pikniku można obejrzeć tutaj

Koncert zespołu niemaGOtu, dla każdego był mocnym przeżyciem – Kuba Blycharz zaprosił do interakcji całą publiczność, która spontanicznie uczestniczyła w koncercie.

niemaGOtu – to zespół, który w 2016 dał się poznać całemu światu wygrywając konkurs na Hymn Światowych Młodzieży. Od tego czasu ich trasa po całej Polsce wydaje się nie kończyć. Wczoraj mieliśmy okazję posłuchać ich największe przeboje: Biada, Nie mądrość świata tego, Przybądź, Święty, oczywiście Błogosławieni Miłosierni i wiele innych.

Strona zespołu: https://www.niemagotu.pl/ oraz profil facebook: @niemaGOtu – zapraszamy

Galeria zdjęć z koncertu w Skawinie tylko tutaj