Przegląd inwestycji dewelopera GeoGrupa w Krakowie

GeoGrupa łączy w sobie trzydziestoletnią historię, profesjonalizm i nastawienie na ciągły rozwój. Firma od lat realizuje swój cel dostarczania jak najlepszych i najbardziej komfortowych mieszkań. GeoGrupa to 75 zrealizowanych inwestycji i ponad 4000 mieszkań! Deweloper prężnie działa w Krakowie, a jego nowe projekty zasługują na uwagę i warto się im przyjrzeć.

Ul. Wrocławska – Fabryka Czekolady

Grupa Deweloperska GEO zawsze stara się znajdować ciekawe miejsca na mapie największych miast, a następnie zagospodarować je tak, by stanowiły one idealny punkt zarówno dla mieszkańców, jak i innych ludzi, którzy będą budynki podziwiać z zewnątrz. Nie inaczej stało się z inwestycją na ulicy Wrocławskiej, na której to przemianowano starą fabrykę czekolady Wawel w nowoczesny kompleks mieszkaniowy.

Apartamenty mają tu liczne zalety. Przede wszystkim znajdują się blisko centrum, a także są świetnie skomunikowane z każdą częścią Krakowa. W okolicy mieszkańcy mają do dyspozycji wszystko to, co jest niezbędne do wygodnego życia – placówki handlowe, usługowe, szkoły, boiska, parki.

Ul. Mazowiecka – Mazowiecka 72

Kolejna inwestycja łącząca w sobie udogodnienia wielkiej metropolii z ciszą i spokojem, jakiego przeważnie szuka się na przedmieściach. Mazowiecka 72 sąsiaduje z centrum miasta, a jednak nie uświadczy się tu zgiełku samochodów i tłumów turystów. Ogromnym atutem tych mieszkań jest to, że z ich okien rozciąga się widok na przepiękne tereny zielone bezpośrednio przylegające do Młynówki Królewskiej. Budynek w centrum miasta, który nie jest skierowany w okna innych bloków – to coś, co jest naprawdę wyjątkowe i zapewnia idealne warunki do życia.

Warto wspomnieć o tym, że mieszkania na Mazowieckiej 72 zostały wykończone w wysokim standardzie i posiadają funkcjonalne układy. Na uwagę zasługuje tu fakt wykorzystania innowacyjnych materiałów budowlanych oraz elewacja wykończona płytami dekoracyjnymi tworzącymi w połączeniu ze szklanymi balustradami efektowną kompozycję. Budynek został także wyposażony w video-domofony oraz inne nowoczesne zabezpieczenia.

Ul. Pękowicka – Kwiatowa Równina

Kwiatowa Równina to mieszkania otoczone przepiękną zielenią, a jednocześnie punkt, który jest oddalony od Starego Rynku zaledwie o kilka kilometrów. Dzięki temu można się do niego dostać w 15 minut spacerowym tempem. Dodatkowo przy samej ul. Pękowickiej znajduje się Dworek Białoprądnicki, który stanowi niemałą atrakcję, a także jest centrum życia kulturalnego okolicznej społeczności.

Ta inwestycja to połączenie nowoczesności z tradycją, ukłon zarówno w stronę wygodnego, nowoczesnego życia, jak również rodzinnych wartości i poszanowania dla natury.

Zapoznaj się z ofertą GeoGrupy w Krakowie na stronie: https://geogrupa.pl/pl/oferta/krakow