Reklamy widoczne w każdych warunkach. Postaw na oryginalność i wybierz kasetony

Spacerując ulicą dowolnego dużego miasta bardzo łatwo zauważyć, że większość budynków ozdobiona jest różnego rodzaju reklamami. Plakaty lub billboardy to właściwie codzienność w miejscowościach, takich jak Warszawa, Wrocław czy Kraków. Jedną z najbardziej kreatywnych form promocji firmy na ścianach zewnętrznych są kasetony. Podpowiadamy, dlaczego warto zainwestować w reklamę, która jest świetnie widoczna nie tylko w ciągu dnia, ale także w nocy.

W reklamie powinniśmy kierować się dobrze znanymi zasadami. Im mniej, tym lepiej

Jeszcze kilka lat temu bardzo dużą popularnością cieszyły się reklamy, na których znajdowała się masa tekstu. Dziś króluje minimalizm. Projektując rzucający się w oczy nośnik, warto pamiętać o zachowaniu idealnego balansu pomiędzy jasnością przekazu komunikatu a estetyką wykonania reklamy. Zatrważający jest fakt, że wciąż bardzo dużo firm stara się upychać maksimum informacji nawet na najmniejszych formatach. Chyba każdy z nas przynajmniej raz zauważył szyld, którego prawidłowe rozczytanie zajęłoby przynajmniej kilka chwil. W dobie bardzo szybkiego trybu życia – na takie zabiegi zwyczajnie nie ma czasu. Kasetony reklamowe to doskonałe miejsce na umieszczenie dobrze widocznego logotypu wspieranego przez krótkie hasło reklamowe. Taka forma prezentacji pozwoli nie tylko wyróżnić się z tłumu, ale także ułatwi proces identyfikacji z marką. Dobrze zaprojektowana reklama z pewnością przyciągnie wzrok przechodniów, którzy mogą przecież okazać się naszymi potencjalnymi Klientami.

Kasetony reklamowe to nie tylko ładny design. Poznaj inne zalety tego typu nośników

W zdecydowanej większości kasetony reklamowe umieszcza się na zewnętrznej ścianie budynku. Ich bardzo prosta instalacja umożliwia powieszenie komunikatu promującego naszą firmę bez konieczności większej ingerencji w strukturę muru. Od kasetonu najwyższej jakości wymagamy, aby ten był całkowicie wodoszczelny. W innym wypadku, regularne opady deszczu lub nadmierna wilgoć powodowałyby spięcia i finalną awarię diod LED. Do takiej usterki nie można dopuścić! Dodatkowe wewnętrzne podświetlenie jest jedną z najważniejszych zalet korzystania z kasetonów. Nowoczesna luminacja umożliwia wyróżnienie reklamy nawet podczas największego zmroku. W ten sposób, szyld reklamowy widoczny jest nie tylko w ciągu dnia, ale również w nocy. Efekt wizualny kasetonów reklamowych, produkowanych przez firmę warMAX. idzie w parze z funkcjonalnością i wytrzymałością nośnika. Tego typu prezentacja wykonana jest z materiałów, które charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki destrukcyjne dla klasycznych metalowych lub drewnianych tablic. Kasetony są odporne nie tylko na wodę, ale także na kurz, rdzę i brud.