SkaVienna 2019: Strauss i muzyka filmowa

Znakomita orkiestra i klasyczne melodie, doskonali soliści i przeboje znane z ekranowych hitów, a do tego atmosfera wiedeńskiej sali koncertowej. 3 stycznia 2019 roku zapraszamy na Noworoczny Koncert Galowy.

Koncerty na powitanie Nowego Roku stają się już w Skawinie tradycją, a my cieszymy się, że w styczniu możemy zaproponować Państwu wyjątkową muzyczną podróż w czasie i przestrzeni. Tym razem zapraszamy do świata muzyki filmowej. A ponieważ muzyka nie zna granic, w zaaranżowanej specjalnie na tę okazję skawińskiej sali koncertowej poczują się Państwo jak w Wiedniu.

Tradycja wiedeńskich koncertów noworocznych ma już prawie 80 lat. Każdego roku Noworoczny Koncert w wykonaniu Filharmoników Wiedeńskich pod batutą wybitnego dyrygenta gromadzi tysiące widzów, nie tylko w nastrojowej Złotej Sali Wiener Musikverein, ale także przed ekranami telewizorów w ponad 90 krajach. Noworoczny Koncert Galowy SkaVienna 2019 nawiązuje do wiedeńskich wydarzeń nie tylko nazwą. Zachwyceni klimatem cesarskiego miasta i my przywitamy Nowy Rok w towarzystwie wybitnej orkiestry.

3 stycznia 2019 roku usłyszymy m. in. znane arie operowe, operetkowe, najpiękniejsze walce świata, a także przeboje muzyki filmowej w wykonaniu Orkiestry Straussowskiej OBLIGATO pod dyrekcją maestro Jerzego Sobeńko. Orkiestrze towarzyszyć będą znakomici soliści: Yuliya Ponomar (sopran), Leszek Świdziński (tenor) i Witold Wrona (tenor).

 

Noworoczny Koncert Galowy SkaVienna 2019

Strauss i muzyka filmowa

3 stycznia 2019, godz. 18.00

Sala widowiskowa w Skawinie, ul. Konstytucji 3 Maja 4

Bilety w cenie 100 zł do nabycia:

–  w kasie głównej CKiS (budynek basenu „Camena”, I piętro): poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 15.00

–  w kasie Camena Kosmetyka i Masaże: poniedziałek 14.00 – 21.30, wtorek i piątek 8.00 – 21.30, środa i czwartek 12.00 – 21.30, sobota 8.00 – 14.30

– na stronie www.biletyna.pl

źródło: ckis.pl