Szukasz wysokiej jakości sprzętu do pomiaru alkoholu? Poznaj alkomaty dowodowe

Służby mundurowe, szczególnie policja nie może sobie pozwolić na używanie słabej jakości alkomatów. To samo tyczy się osób pracujących w zakładach produkcyjnych. Można tam się spotkać z codziennymi pomiarami poziomu wydychanego alkoholu u pracowników. Nie ma się czemu dziwić, w końcu pijany pracownik obsługujący niebezpieczne maszyny naraża się na ogromne niebezpieczeństwo, a firmę na poważne problemy. W takich sytuacjach liczy się przede wszystkim niezawodność stosowanego sprzętu. Szukasz alkomatu sprawdzającego się nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Alkomaty dowodowe, czyli profesjonalizm zamknięty w jednym urządzeniu

Alkomat dowodowy jest najpopularniej wykorzystywanym urządzeniem do mierzenia poziomu wydychanego powietrza. Oczywiście wyróżnia się wysokim profesjonalizmem ale co najważniejsze, pozwala na wydruk wykonanych pomiarów. Urządzenie umożliwia wprowadzenie imienia i nazwiska osoby, u której sprawdzany jest stan trzeźwości, a także odnotowuje on godzinę i datę wykonane pomiaru. Dlatego właśnie tego rodzaju alkomaty są wykorzystywane przez policję oraz w przedsiębiorstwach przemysłowych. W firmach produkcyjnych, gdzie na magazynach, bądź produkcjach są trzy zmiany pracowników bardzo często zdarzają się pijane osoby. Dopuszczenie ich do pracy jest niezgodne z prawem, a co więcej stan nietrzeźwości pracownika jest przesłanką do zwolnienia dyscyplinarnego. Zarówno kierowcy jak i pijani pracownicy starają się za wszelką cenę sprzeciwiać ukazanym przez alkomat wynikom kierując sprawę do sądu. Właśnie tutaj przydatny staje wydruk z alkomatu stanowiący dowód w sprawie.

Przekonaj się, że alkomaty dowodowe to urządzenia niemające sobie równych

Wysokiej jakości alkomaty dowodowe sprawdzają się nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Duża ilość modeli posiada funkcję przeprowadzania pomiaru nawet na osobach nieprzytomnych. Dodatkowo wyróżniają się niezwykle czułym sensorem elektrochemicznym, co jest gwarancją dokładnego zakresu pomiarowego. Na dużą uwagę zasługuje również ustnik. Można spotkać się z modelem obracającym się o 360 stopni. Sprawia to, że alkomaty dowodowe dostosowane są dosłownie do każdej sytuacji. W sklepie Polskie Centrum Wzorcowania znajdziesz urządzenia z najwyższej półki w atrakcyjnej cenie. Alkomaty dowodowe umożliwiają wykonanie około 350 pomiarów w ciągu godziny! Dodatkowo proponowane urządzenia posiadają moduł bluetooth umożliwiający wydrukowanie pomiaru na drukarce termicznej. Profesjonalny alkomat dowodowy sprawdzi się również do użytku indywidualnego. Każdy odpowiedzialny kierowca powinien posiadać profesjonalny sprzęt mierzący poziom wydychanego alkoholu, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Zapoznaj się z ofertą i zdecyduj się na zakup niezawodnego sprzętu na miarę Twoich potrzeb!