VIII Skawińskie Targi ekoCIEPŁA w najbliższą sobotę

Już w najbliższą sobotę, 23 marca, skawiński rynek po raz ósmy zmieni się w centrum ekoCIEPŁA. Jeśli nadal zastanawiasz się nad zmianą starego pieca, zapraszamy w godz. 9.00-14.00 na VIII Skawińskie Targi ekoCIEPŁA, by porozmawiać ze specjalistami, którzy pomogą w podjęciu decyzji!


Na Targach będą obecni producenci kotłów pelletowych spełniających wymagania ekoprojektu, nowoczesnych kotłów gazowych o wysokiej sprawności, dystrybutorzy odnawialnych źródeł energii, takich jak kolektory słoneczne, instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła.
Obecni będą także przedstawiciele PGNiG, Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Krakowie, CEZ Skawina oraz specjaliści od ociepleń budynków. Będzie można porównać różne rodzaje źródeł ciepła i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania w zakresie termomodernizacji budynków. Zapraszamy dzieci, dla których czekają niespodzianki.

Zachęcamy wszystkich wystawców ekologicznych źródeł ciepła oraz instalatorów do zaprezentowania swojej oferty podczas Targów Ciepła. Ilość wystawców ograniczona jest powierzchnią Rynku – decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!


Kontakt:

Sławomira Żurek, tel.: 12 2770 168, e-mail: s.zurek@gminaskawina.pl.

źródło: gminaskawina.pl | foto: Autobus energetyczny