Pozwól się odnaleźć w sieci

Bądź bardziej widoczny w internecie. Teraz dzięki portalowi Skawina.eu mogą Państwo dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców, którzy mogą się stać Waszymi klientami poprzez reklamę zamieszczoną właśnie na naszej stronie.

Już teraz strona dociera do setek tysięcy odbiorców przede wszystkim w Małopolsce. Z każdym dniem grono naszych czytelników się powiększa, a dzięki temu odbiór zamieszczonych reklam jest coraz szerszy.

Dlaczego reklama na portalu jest dużo korzystniejsza od tej drukowanej w gazetkach?

  Reklama na naszym portalu Reklama drukowana
Do ilu osób docieramy? Kilkadziesiąt tysięcy w skali miesiąca unikalnych użytkowników Nakład 10-15 tyś, ale spora część gazetek nie dociera do odbiorców
Czy ktoś odnajdzie moją reklamę? Reklama przez okres 1 miesiąca będzie wyświetlana kilkaset tysięcy razy na naszej stronie Gazetkę ogląda się tylko raz przez ok 5min. Jaka skuteczność tej reklamy?
Czy moja reklama będzie widoczna dla wszystkich? W zależności od potrzeb reklama może być wyświetlana w różnych miejscach nawet w czasie trwania kampanii Raz zamówione miejsce można zmienić dopiero w nowym wydaniu czyli za 1mc albo kwartał

Zachęcamy do zapoznania się z informacją jakie formy reklamy proponujemy

%d bloggers like this: