Zbliża się Weekend z Funduszami w Skawinie

Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego organizuje kolejną edycję wydarzeń promujących Fundusze Europejskie w Małopolsce.  Odwiedziliśmy już Ciężkowice, Tarnów, Nowy Sącz, Proszowice, Niepołomice i Tuchów.

W dniach 21-22 lipca będą w Skawinie, by zainteresować mieszkańców Małopolski środkami unijnymi (w kontekście aktualnych naborów) i prezentować projekty zrealizowane dzięki unijnemu wsparciu.

W sobotę od 9:00 do 17:00 specjaliści z UMWM będą odpowiadać na pytania dot. możliwości pozyskania unijnego wsparcia np. na założenie działalności gospodarczej, wymianę starego pieca czy rozwój zawodowy. To doskonała okazja, aby bezpłatnie skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.

Z kolei w niedzielę w Miasteczku Funduszowym:

  • konkursy i quizy z nagrodami, w których do wygrania są tablet, hulajnoga, deskorolka oraz e-book
  • prezentacje firm i instytucji, które rozwinęły swoje produkty i usługi dzięki Funduszom Europejskim – Protech Sp.z.o. pokaże nowoczesne kotły grzewcze, MedApp S.A. – analityczny system Carna Life, który rozpoznaje ponad 20 nieprawidłowości w sygnałach EKG, będzie można także zasięgnąć informacji o projekcie Małopolski Tele-Anioł  dla osób niesamodzielnych, wymagających pomocy
  • atrakcje dla najmłodszych: dinozaur i puzzle 3 D z Inwałd Parku, eksperymenty z Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema i wiele innych
  • kino plenerowe i pokaz filmu „Iluzja”.

Organizatorem Weekendów z Funduszami  jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Więcej informacji na temat Weekendu z Funduszami można przeczytać na stronie internetowej:
www.weekend.fundusze.malopolska.pl oraz na facebookowym fanpage’u Małopolska. Fundusze Europejskie.

%d bloggers like this: