Znamy hasło kampanii Norberta Rzepisko

Zmieniamy Gminę na +, RODZINA, ROZWÓJ, ŚRODOWISKO – z takim hasłem idzie do wyborów wiceburmistrz MiG Skawina, który to właśnie dzisiaj oficjalnie potwierdził swoją kandydaturę na Burmistrza Miasta i Gminy Skawina.

Jak podkreślił Norbert Rzepisko jest on skawinianinem, ukończył „trójkę” oraz Liceum Ogólnokształcące w Skawinie, natomiast z samorządem jest związany od 12 lat.

Podczas konferencji prasowej poinformował iż swój urząd Burmistrza będzie sprawował wokół trzech głównych filarów: RODZINA, ROZWÓJ, ŚRODOWISKO.

W ramach RODZINY chciałby skupić się na poprawie jakości życia mieszkańców gminy, czyli budowa żłobka, przedszkola oraz nowe obiekty sportowo-rekreacyjne w każdej wiosce i mieście oraz poprawić bezpieczeństwo.

W ramach ROZWOJU kandydat z ramienia PiS chce poprawić bezpieczeństwo komunikacyjne – szeroko pojęte ciągi pieszo-rowerowe, budowa Skawińskiego Centrum Komunikacyjnego, budowa rond w mieście, budowa mostu łączącego Gminę Liszki, ale także rewitalizacja terenów przemysłowych.

 

Pod pojęciem ŚRODOWISKO kryją się wszelkie działania mające poprawić warunki życia w mieście – czyste powietrze, wodę i gminę. Będą to kroki inwestycyjne, ale także administracyjne.

Na koniec Norbert Rzepisko zaapelował o kulturalną i merytoryczną kampanię wyborczą do swoich konkurentów politycznych, którzy w drodze po najwyższe stanowisko w Gminie będą się ubiegali podczas nadchodzących wyborów samorządowych.

źródło video: skawina.tv

 

%d bloggers like this: