Beach Party na basenach Energylandii i Magic Night, czyli zabawa do północy już w tę sobotę!

Już 20 lipca Park Rozrywki Energylandia zaprasza na imprezę Beach Party w Water Parku. Dyskoteka na wodnym parkiecie, czyli na 3 basenach rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa do północy. Klubowy klimat w tej części Park zapewnią DJ-e Klubów Energy 2000 oraz najlepsze tancerki i tancerze, których zdolnie na co dzień zaobserwować można w Teatrze Colosseo. Dobra muzyka i tropikalny klimat to nie wszystko. Artystyczną oprawę imprezy uświetnią specjalne pokazy Energylandii Led Show o 21:00 przy Teatrze Egypt oraz Fire Show, które odbędzie się godzinę później w Amfiteatrze Egypt oraz o 23:00 w Water Parku. To wszystko w ramach odbywająco się tego dnia Magic Night, czyli zabawy do północy na atrakcjach. Będzie to wyjątkowa okazja do zabawy, podczas której towarzyszyć nam będą nocne iluminacje Roller Coasterów, wahadeł, kolejek widokowych, karuzel, czy zjeżdżalni. Beach Party i Magic Night to impreza, które świetnie wpisuje się w klimat wakacji, dlatego już teraz zaplanuj ten czas w swoim wakacyjnym kalendarzu!

Link do wydarzenia na Facebooku – dołącz do NAS!

BILETY 50 % TAŃSZE !

Uwaga! Wszyscy chętni na sobotnie imprezowe szaleństwo w Energylandii, które potrwa od 20:00 do północy mogą skorzystać z 50% rabatu na bilety wstępu! Promocyjne bilety dostępne będą na stronie internetowej www.energylandia.pl w zakładce PROMOCJE.

Wszyscy Ci, którzy zdecydują się na przyjazd w ostatniej chwili, będą mogli kupić takie bilety w kasach Parku w dniu imprezy po godzinie 19:00.

Promocja dotyczy dwóch rodzajów biletów z cennika – bilet normalny od 140 cm jednodniowy i bilet do 140 cm jednodniowy. Promocja nie łączy się z innymi. Szczegóły dostępne na stronie internetowej Parku.