IV edycja programu „Wygraj siebie” dobiegła końca

Gibkie, zmotywowane i uśmiechnięte od ucha do ucha – takie są laureatki IV edycji programu „Wygraj siebie”. Przez trzy miesiące towarzyszyliśmy im w treningach, teraz podziwiamy zmiany, jakie w nich zaszły i gratulujemy determinacji w dążeniu do celu.

Podczas dzisiejszego spotkania trzy finalistki prozdrowotnego programu „Wygraj siebie” po raz kolejny przeszły testy sprawnościowe, które pokazały, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki intensywnym treningom, zdrowej diecie i drobnym korektom w stylu życia poprawiły swoją wytrzymałość, czas reakcji i szybkość, gubiąc przy okazji zbędne kilogramy (w ciągu tej edycji 12 zakwalifikowanych do programu uczestników zrzuciło razem aż 69 000 gramów!). Poznały też zasady komponowania zdrowego jadłospisu i zmieniły sposób patrzenia na fizyczną aktywność. Teraz nie wyobrażają już sobie dnia bez treningu, a jazdę samochodem chętnie zamieniają na energiczny spacer. I to bez względu na pogodę!

W ostatnim etapie programu uczestniczkom, aby zadbać o nie kompleksowo, oprócz sportowych zajęć, zaproponowaliśmy zabiegi kosmetyczne.  Wszystkie panie zaprosiliśmy do Camena Kosmetyka i Masaże na peeling kawitacyjny oraz relaksacyjny masaż całego ciała. Promieniejące i zrelaksowane oddały się w ręce załogi Pracowni Fryzjerskiej Beaty Jałochy,gdzie zadbano o ich fryzury,

oraz charakteryzatorki, wizażystki i pracownicy CKiS, Marty Tyrpy, która dzięki przepięknym makijażom wydobyła i podkreśliła to, co w naszych finalistkach najpiękniejsze.

 

Zobaczcie Państwo sami!

 

Ewelina Bochenek

Katarzyna Czeluśniak

i Edyta Janus

IV edycja programu „Wygraj siebie” dobiegła końca.  Nasze laureatki wykazały się determinacją, umiejętnością realizacji celów i ogromnym zaangażowaniem. A co najważniejsze, mówią, że było warto i nie zamierzają schodzić z nowej, zdrowej drogi.

źródło: ckis.pl | Agnieszka Radziszowska