Koncert z okazji Święta Mamy

Koncert „PRZEZ RÓŻOWE OKULARY” przez, które mogliśmy spojrzeć  na świat w dniu 25 maja w piątek za sprawą młodych artystów działających w naszych sekcjach artystycznych, którzy wystąpili w koncercie przygotowanym z okazji zbliżającego się Święta Mamy.

Wcielając się w Zaczarowanego Różowego Kapelusznika zebranych na sali gości przywitała pani Katarzyna Szybisty – instruktorka sekcji wokalnej.

Stopniując napięcie wprowadzała kolejnych artystów na scenę, którzy rozwijali przed słuchającymi cały wachlarz swoich wokalnych, instrumentalnych a także, ku uciesze wielu, aktorskich umiejętności. Sala wypełniła się atłasowymi głosikami śpiewających, wibrując i pieszcząc ucho.

A między tymi głosami naprzemiennie brzmiał fortepian i gitara.

Wśród występujących pojawiły się osoby reprezentujące sekcję nauki gry na pianinie prowadzonej przez instruktorkę Panią  Izabelę Michałowicz oraz sekcję nauki gry na gitarze, której prowadzącym jest pan Marcin Kruczek.

Jako że koncert dedykowany był naszym mamom, na zakończenie występu nasi artyści niosąc różowe róże złożyli im życzenia z serca płynące.

Oni sami zaś za aktywny udział w zajęciach w mijającym sezonie artystycznym otrzymali słodkie róże wraz z pamiątkowymi dyplomami.

źródło:Monika Fliszewska / foto Jarosław Karasiński / ckis.pl