Konwencja KWW “Samorządni Razem”

W dniu wczorajszym tj. 26 września w Pałacyku “Sokół” odbyła się konwencja wyborcza KWW “Samorządni Razem”, na której przedstawiono kandydatów na Radnych oraz Burmistrza Miasta i Gminy Skawina.

Komitet zgłosił kandydatów do wszystkich okręgów wyborczych, natomiast jak sami podkreślają nie są związani z żadną partią, a jedynym programem jaki przedstawiali jest program kandydata na Burmistrza Janusza Bysiny. Cały program został omówiony przez Pana Janusza, który postanowił niczego nie obiecywać, aby ustrzec się późniejszym oskarżeniom o niewypełnienie obietnic wyborczych. Deklaruje za to profesjonalizm, zaangażowanie oraz zwiększenie atrakcyjności gminy zarówno dla osób, które chciałyby zamieszkać w Skawinie i okolicach jak i stworzenie dobrych i przyjaznych warunków dla przedsiębiorstw, ale nie takich które zatruwają środowisko.

W innych punktach swojego programu mogliśmy usłyszeć o konieczności współpracy z radnymi z opozycji, aby móc zrealizować zamierzone cele.

Pomysły opozycji również są dobre, a jeżeli coś jest dobre to należy to popierać i dążyć do realizacji ich dla dobra mieszkańców gminy Skawina. – mówił Janusz Bysina

Zamierzenia programu można przeczytać na stronie internetowej: januszbysina.pl, natomiast kandydatów na Burmistrza Miasta i Gminy Skawina prezentowaliśmy tutaj

Przedstawiamy pełną listę kandydatów z podziałami na okręgi wyborcze:

Okręg nr 1 – Skawina: Os. “Przemysłowe”, Os. “Stare Miasto”, Os. “Ogrody” , Os. “Samborek”, Os. “Rzepnik”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SAPAŁA Antoni 66 Skawina
2 ZAWARTKA Małgorzata 60 Skawina
3 KOTULA Żaneta Iwona 39 Skawina
4 GRODECKI Stanisław Władysław 61 Skawina
5 PAWLIK Bożena 57 Skawina
6 POBOŻNIAK Włodzimierz 68 Skawina
7 PĘKALA Konrad Krzysztof 26 Skawina
8 KRYDA Leszek Stanisław 52 Skawina

Okręg nr 2 – Skawina: Os. “Kościuszki”, Os. “Korabniki” , Os. “Bukowskie”, Os. “Radziszowskie”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 FUGIEL Marek 62 Skawina
2 PAC Stanisław 67 Skawina
3 KLIMCZYK Marek Janusz 57 Skawina
4 VISENTINI Agnieszka Mieczysława 37 Skawina
5 SPÓLNIK Marek 54 Skawina
6 BRAŃKA Ilona Beata 25 Skawina
7 WYRWA Maria 65 Skawina

Okręg nr 3 – Sołectwa: Borek Szlachecki , Jurczyce, Kopanka, Ochodza, Radziszów , Rzozów, Zelczyna

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŚMIECH Janusz Czesław 61 Zelczyna
2 SZWABOWSKA Maria Rozalia 61 Radziszów
3 KNAPIK Robert Stanisław 41 Kopanka
4 KADZIK-WASYL Marta Jolanta 31 Radziszów
5 KOPYCKI Łukasz 20 Borek Szlachecki
6 BILSKA Irena Maria 53 Jurczyce
7 GÓRALIK Sławomir Łukasz 35 Radziszów

Okręg nr 4 – Sołectwa: Facimiech, Grabie, Gołuchowice, Jaśkowice, Krzęcin, Polanka Hallera, Pozowice, Wielkie Drogi, Wola Radziszowska

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JEZIORO Stefan Jan 58 Wola Radziszowska
2 WINDAK Maria 51 Wielkie Drogi
3 GRABIEC Sławomir 28 Skawina
4 KUPCZYK Maria Teresa 29 Grabie
5 KOŁODZIEJ Jolanta Monika 30 Jaśkowice
6 DZIOBEK Zbigniew Edward 71 Pozowice
7 CHROMY Anna Zofia 47 Wola Radziszowska

materiał video: skawina.tv

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz