Policjanci zapraszają mieszkańców gminy na debatę do Sokoła

Komenda Powiatowa Policji zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Skawina do wzięcia udziału w debacie, która odbędzie się 10 września o godzinie 17:00 w Dworku „Sokół” w Skawinie.

Komendant Powiatowy Policji w Krakowie mł. insp. Tomasz Drożdżak wspólnie z Komendantem Komisariatu Policji w Skawinie podinsp. Markiem Kowalikiem, serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Skawina do udziału w debacie społecznej „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Tematem przewodnim debaty będzie „Bezpieczeństwo mieszkańców Miasta i Gminy Skawina przed oszustwami”. Podsumujemy także stan bezpieczeństwa na terenie miasta i gminy oraz omówimy aktualne problemy społeczne występujące lokalnie, m.in. zgłaszane za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Celem debaty będzie także zdiagnozowanie bieżących problemów mających związek z bezpieczeństwem mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję lub inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Spotkanie z Państwem z pewnością pozwoli nam na ustalenie o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności, dzięki czemu określimy i zaplanujemy działania dążące do ich wyeliminowania lub przynajmniej zminimalizowania.

źródło: KPP Kraków