Rolety w kasetach skuteczna ochrona przed słońcem posiadająca wiele zalet! Poznaj je wszystkie

Śmiało możemy zaryzykować stwierdzeniem, że rolety skutecznie wypierają tradycyjne zasłony. Na duże uznanie zasługuje nie tylko ich design pasujący do każdego pomieszczenia ale również funkcjonalność. Dostępne rolety nie tylko zaciemniają pomieszczenie, ale także odbijają światło słoneczne, utrzymując odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Myślisz nad ich zakupem? Doskonale się składa! W dzisiejszym artykule uchylimy rąbka tajemnicy i nieco więcej opowiemy Ci o roletach w kasetach. Czytaj dalej!

Efektywna i elegancka zasłona okna? Z roletami w kasetach to możliwe

Rynek rolet staje się coraz większy. Dziś każdy bez problemu znajdzie rodzaj rolety najlepiej spełniającej ich potrzeby oraz oczekiwania. Coraz częściej wybór ten pada na rolety w kasetach. Dlaczego? Już śpieszymy z odpowiedzią! Zacznijmy od ich wszechstronności! Ze względu na swój minimalistyczny wygląd sprawdzają się nie tylko w mieszkaniach, ale także w biurach. Cechuje je bardzo łatwy montaż, z którym każdy poradzi sobie samodzielnie. Sam decydujesz czy roleta ma zostać zamontowana do sufitu, ściany, a może bezpośrednio do okna. Ten trzeci sposób montażu pozwala na swobodne otwarcie okna nawet przy opuszczonej rolecie. Przymocowanie do listwy przyszybowej to również doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które niekoniecznie chcą wykonywać wiercenia w ścianie lub suficie. Nazwa rolety w kasetach wzięła się stąd, że przy odsłoniętym oknie materiał ukryty jest w specjalnej kasie, dzięki czemu chroniony jest przed zniszczeniem oraz zabrudzeniem. Wiele osób zastanawiających się nad zakupem rolety obawia się, że materiał po pewnym czasie zacznie się strzępić. Zupełnie niepotrzebnie! W odróżnieniu od tradycyjnych rolet te w kasetach posiadają specjalne zabezpieczenia nazywane prowadnicami.

Przenieś swoją wizję na materiał i wybierz spersonalizowaną roletę w kasecie

Wspomniane prowadnice mają jeszcze jedną funkcję! Zapewniają dokładne przyleganie materiału do okna, skutecznie chroniąc przed dostawaniem się światła lub spojrzeniami ciekawskich sąsiadów. Poza technicznymi zaletami rolety w kasetach posiadają również takie zalety jak np. łatwość czyszczenia. Nagromadzony kurz wystarczy wytrzeć suchą ściereczką np. z mikrofibry, a ciężkie zabrudzenia w postaci tłustych plam usuniesz przy użyciu wody i delikatnego preparatu chemicznego. Wszystkie opisywane elementy składają się na estetyczny wygląd, jakim wyróżniają się rolety w kasetach. Doskonale odnajdą się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i tych utrzymanych w stylu nowoczesnym. Wysokiej jakości rolety w kasetach znajdziesz w sklepie Lotari. Oferują nie tylko możliwość spersonalizowania produktu poprzez stworzenie nadruku na postawie przesłanego zdjęcia, ale także to właśnie u nich znajdziesz roletę sterowaną za pomocą pilota w konkurencyjnej cenie! Rolety w kasetach dzień noc, nieprzepuszczalne, a także odbijające światło czekają właśnie na Ciebie! Nie zwlekaj i zapoznaj się z atrakcyjną ofertą na miarę Twoich potrzeb!