Redakcja sportowa

Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego w Pływaniu 10-12 lat

Redakcja Możliwość komentowania Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego w Pływaniu 10-12 lat została wyłączona

W dniach 15-16 grudnia 2018 r. rozegrane zostały w Zabierzowie „Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego w Pływaniu 10-12 lat” z udziałem zawodników

Dragon Piast Cup 2018! Jesienne granie w …międzynarodowym gronie

Redakcja Możliwość komentowania Dragon Piast Cup 2018! Jesienne granie w …międzynarodowym gronie została wyłączona

Trzy weekendy zmagań najmłodszych adeptów futbolu za nami! W dwunastu turniejach 8. edycji Dragon Piast Cup 2018 na parkiet hali

Sukcesy Zuzanny Bętkowskiej w Warszawie

Redakcja Możliwość komentowania Sukcesy Zuzanny Bętkowskiej w Warszawie została wyłączona

Potwierdzeniem wysokiej formy pływackiej i dobrej passy utalentowanej zawodniczki CKiS Skawina Zuzanny Bętkowskiej w kategorii 12 lat był jej kolejny,

Mikołajkowy Turniej Siatkarski w Skawinie

Redakcja Możliwość komentowania Mikołajkowy Turniej Siatkarski w Skawinie została wyłączona

W minioną niedzielę (2 grudnia), na hali widowiskowo-sportowej przy LO w Skawinie, odbył się Mikołajkowy Turniej Siatkarski, którego organizatorem był

V Górski Bieg Niepodległości – relacja

Redakcja Możliwość komentowania V Górski Bieg Niepodległości – relacja została wyłączona

11 listopada odbył się V Górski Bieg Niepodległości Skawina-Mogilany, został wpisany do Ogólnopolskiego Projektu pn. „Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku

Narodowy Bieg Stulecia – V Górski Bieg Niepodległości

Redakcja Możliwość komentowania Narodowy Bieg Stulecia – V Górski Bieg Niepodległości została wyłączona

Zapraszamy do udziału w V Górskim Biegu Niepodległości Skawina-Mogilany, który jest wpisany do Ogólnopolskiego Projektu pn. „Narodowy Bieg 100-lecia od

7 medali Mistrzostw Polski dla brydżystów CKiS Skawina

Redakcja Możliwość komentowania 7 medali Mistrzostw Polski dla brydżystów CKiS Skawina została wyłączona

Młodzi brydżyści CKiS Skawina zdominowali odbywające się w dniach 4-7 października w Starachowicach Mistrzostwa Polski Młodzików. Ich łupem padło aż

IV edycja „Wygraj siebie” rozpoczęta

Redakcja Możliwość komentowania IV edycja „Wygraj siebie” rozpoczęta została wyłączona

Piękna pogoda postawiła wszystkich, którzy zgłosili się do programu, przed dylematem: korzystać z uroków jesieni w plenerze, czy przyjść na

XV Otwarte Mistrzostwa Rowerowe Skawiny

Redakcja Możliwość komentowania XV Otwarte Mistrzostwa Rowerowe Skawiny została wyłączona

29 września Stowarzyszenie Wspierania Sportu i Rekreacji SKIMKA zorganizowało XV Otwarte Mistrzostwa Rowerowe Skawiny. Słoneczny wrześniowy poranek zachęcał do wyjścia