Redakcja sportowa

7 medali Mistrzostw Polski dla brydżystów CKiS Skawina

Redakcja Możliwość komentowania 7 medali Mistrzostw Polski dla brydżystów CKiS Skawina została wyłączona

Młodzi brydżyści CKiS Skawina zdominowali odbywające się w dniach 4-7 października w Starachowicach Mistrzostwa Polski Młodzików. Ich łupem padło aż

IV edycja „Wygraj siebie” rozpoczęta

Redakcja Możliwość komentowania IV edycja „Wygraj siebie” rozpoczęta została wyłączona

Piękna pogoda postawiła wszystkich, którzy zgłosili się do programu, przed dylematem: korzystać z uroków jesieni w plenerze, czy przyjść na

XV Otwarte Mistrzostwa Rowerowe Skawiny

Redakcja Możliwość komentowania XV Otwarte Mistrzostwa Rowerowe Skawiny została wyłączona

29 września Stowarzyszenie Wspierania Sportu i Rekreacji SKIMKA zorganizowało XV Otwarte Mistrzostwa Rowerowe Skawiny. Słoneczny wrześniowy poranek zachęcał do wyjścia

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Redakcja Możliwość komentowania Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku została wyłączona

Do 7 października przedłużone zostały zapisy drużyn do XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Zacznij piłkarską

Bieg Międzypokoleniowy w Jaśkowicach

Redakcja Możliwość komentowania Bieg Międzypokoleniowy w Jaśkowicach została wyłączona

W dniu dzisiejszym tj. 29 września odbył się III Międzypokoleniowy Bieg w Jaśkowicach. Impreza ma jak większość tego typu wydarzeń

„Pokonaj Focha” tym razem bez deszczu

Redakcja Możliwość komentowania „Pokonaj Focha” tym razem bez deszczu została wyłączona

Po raz szósty pokonali FOCHA amatorzy biegania, jazdy na rowerze i rolkach, dorośli i dzieci, którzy w pierwszą jesienną niedzielę,

Kolejny sukces skawińskiej Szkoły Tańca „STEP”!

Redakcja Możliwość komentowania Kolejny sukces skawińskiej Szkoły Tańca „STEP”! została wyłączona

W dniach 20-23 września w czeskim mieście Ústi nad Labem, odbyły się  Mistrzostwa Świata Street Dance Show International Dance Organization.

Puchar Jana ponownie w rękach Hat-Trick

Redakcja Możliwość komentowania Puchar Jana ponownie w rękach Hat-Trick została wyłączona

15 września na obiekcie PozArena Jan w Pozowicach została rozegrana II edycja Turnieju Piłkarskiego dzieci “O Puchar Jana”- największa impreza

III Międzypokoleniowy Bieg w Jaśkowicach

Redakcja Możliwość komentowania III Międzypokoleniowy Bieg w Jaśkowicach została wyłączona

Już 29 września w Jaśkowicach odbędzie się III Międzypokoleniowy Bieg. Ta edycja, będzie miała dodatkową oprawę z okazji 100-lecia Odzyskania