Udane wesele – okolice Krakowa to różnorodne możliwości!

Dla wielu Kraków to wymarzone miejsce na ślub i na wesele. Niestety, spore ceny organizacji takiego wydarzenia mogą odstraszyć zainteresowanych. Alternatywna propozycja to niedrogie oferty w okolicach Krakowa. To tu czekają także zachwycające widoki i ciekawe atrakcje!

Położony w sercu Małopolski Kraków jest miastem królewskim posiadającym wielowiekową tradycję. To tu co roku przyjeżdżają miliony turystów, a także jest to miejsce idealne do organizacji wielu wydarzeń – także ślubów i wesel. Jednak doskonałe perspektywy w tym właśnie zakresie oferują również miejscowości zlokalizowane w pobliżu Krakowa. Krótsze terminy, niższe ceny, a także łatwy dojazd powodują, że coraz więcej narzeczonych decyduje się na urządzenie swojej uroczystości poza tym miastem. Jakie lokalizacje warto wtedy wybrać?

Jura Krakowsko-Częstochowska – wesele w malowniczym otoczeniu

Blisko Krakowa rozciąga się Jura Krakowsko-Częstochowska. To właśnie tam można podziwiać przepiękne ostańce skalne oraz Orle Gniazda, czyli wybudowane na wzniesieniach średniowieczne warownie. Jura Krakowsko-Częstochowska to także szeroka oferta eventowa i noclegowa, w tym także na wesela. Dodatkowym plusem są malownicze okolice, które idealnie nadają się do wykonania sesji plenerowej.

Wadowice – wesele w papieskim mieście

Jeśli chcecie urządzić udane wesele okolice Krakowa to także miasto Wadowice posiada bogatą ofertę. Wadowice jest to miasto z tradycjami gdzie dużą część swojego życia spędził Karol Wojtyła – późniejszy papież Jan Paweł II. W miejscowości Wadowice hotele – www.radoczapark.pl to najlepszy wybór do organizacji przyjęcia weselnego. Na gości czekać będą zachwycające sale oraz wyśmienite menu. Uroczystość można połączyć także ze zwiedzaniem tego pięknego miasta, w którym znajdują się między innymi Bazylika Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny i Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II. Więcej interesujących propozycji dla przyszłych małżonków można znaleźć już teraz on-line. Okolice Krakowa oferują wiele malowniczych miejsc, w których można urządzić wspaniałe wesele – zarówno w kameralnej atmosferze, jak również dla wielu gości.