W południowej Polsce rusza nowy portal rezerwacyjny noclegi.energylandia.pl

Park Rozrywki Energylandia poszerza działanie swojej strony internetowej o platformę pozwalającą na rezerwację noclegów w systemie online. Profesjonalny system rezerwacyjny będzie działać w oparciu o bazę prestiżowych obiektów noclegowych rekomendowanych przez Park. Zgłoszenie obiektu noclegowego gwarantuje:

 • profesjonalną prezentację oferty
 • precyzyjnie dobraną grupę odbiorców
 • wsparcie opiekuna
 • kompleksową obsługę płatności
 • ogólnopolską kampanię promocyjną

Rejestracja obiektu noclegowego obejmuje wybór jednego z trzech dostępnych pakietów: Premium, Gold lub Silver. Każda z ofert posiada własne korzyści, odpowiadając na zapotrzebowania obiektów o odmiennych wymogach. Aby poszerzyć działania promocyjne, Park oferuje Pakiet Reklamowy Prestigio i Premium.

Do promowania obiektów noclegowych wykorzystane zostaną różne media i kanały.

 • Dystrybucja katalogu – w wersji papierowej (przekazywanych biurom podróży, firmom, gościom indywidualnym, partnerom kluczowym) oraz online za pośrednictwem platformy noclegi.energylandia.pl
 • Dedykowane profile social media: Instagram @noclegienergylandia oraz Facebook @noclegienergylandia.

Wybór pakietu digital gwarantuje 4-stopniową promocję:

 1. Oficjalne Social Media Parku Rozrywki Energylandia (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok – ponad 2 000 000 zasięgu)
 2. Strona Energylandia.pl (ponad 20 000 000 wyświetlań rocznie)
 3. Ogólnopolska kampania reklamowa (z wykorzystaniem public relations, kampanii Google Ads oraz Facebook Ads, Kampanii remarketingowych, pozycjonowanie SEO)
 4. Informacje w Newsletterze (z ponad 350 000 subskrybentów)

Strona finansowa będzie obsługiwana przez wygodną formę rozliczenia płatności, która polega na systemie Split Payment pozwalając na rozdzielnie prowizji i kwoty należnej obiektom noclegowym z natychmiastowym przelewem środków na konto od razu przy rezerwacji.

Aby zarejestrować swój obiekt na platformie, należy wybrać pakiet, skontaktować się z Parkiem oraz wprowadzić dane do systemu.

KORZYŚCI DLA GOŚCI ORAZ OBIEKTÓW

Portal rezerwacyjny niesie ze sobą korzyści zarówno dla gości, jak i właścicieli obiektów noclegowych. Goście szukający noclegu mogą liczyć na intuicyjną wyszukiwarkę oraz prosty moduł rezerwacyjny serwisu, jak również otrzymać dostęp do najważniejszych informacji o miejscu noclegowym.

Właściciel obiektu noclegowego będzie mieć do dyspozycji łatwy w obsłudze panel administratora, konfigurator pokoi, całkowitą integrację z takimi serwisami, jak Booking, Profitroom czy NF Hotel. Wspomnianą już płatność dzieloną, którą obsługuje Park, jak również możliwość dołączenia kolejnych funkcji po planowanej rozbudowie platformy o możliwość zakupu biletów do Parku oraz przejazdów autobusowych.

Aby uzyskać więcej informacji i dołączyć do bazy usługodawców zarejestrowanych w platformie wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: +48 607 043 669 lub wysłać maila na adres: system@energylandia.pl.

POBIERZ BROSZURĘ INFORMACYJNĄ > TUTAJ <