W Rzozowie powstał nowy obiekt rekreacyjny dla mieszkańców

Teren obok remizy OSP Rzozów zmienił się nie do poznania! Powstało tam boisko wielofunkcyjne, na którym mieszkańcy będą mogli zagrać w piłkę nożną, siatkówkę i inne najpopularniejsze dyscypliny sportowe. A jeżeli akurat zabraknie chętnych do grania, to można skorzystać z siłowni “pod chmurką”.

Oprócz boiska, zadbano też o jego otoczenie i wygodne dojście. Pojawiły się tutaj chodniki oraz stojaki na rowery. Mieszkańcy będą mogli odpocząć i przyjemnie spędzić czas siedząc na wygodnych ławkach. Teren został ogrodzony, zadbano o posadzenie drzewek i krzewów oraz zamontowano kosze na śmieci. Cały kompleks w nocy będzie dobrze oświetlony dzięki ekologicznym latarniom napędzanym energią słoneczną.

Prace budowlane już się zakończyły, teraz załatwiane są sprawy formalne. Po ich zakończeniu mieszkańcy będą mogli korzystać z nowego, atrakcyjnego kompleksu sportowego.

Rzozów jest kolejnym sołectwem objętym programem rewitalizacji. To cały szereg inwestycji mających poprawić komfort życia mieszkańców poprzez stworzenie atrakcyjnych miejsc do spotkań i spędzania czasu wolnego.

źródło: gminaskawina.pl