Wizyta Jarosława Kaczyńskiego w Wadowicach

21 września najważniejsi politycy partii Prawo i Sprawiedliwość odwiedzili Wadowice, gdzie swoje przemówienie miał Jarosław Kaczyński. Głównym celem wizyty było wsparcie swoich kandydatów z Wadowic i okolic w nadchodzących wyborach parlamentarnych, które odbędą się 13 października.
Jarosław Kaczyński w swoim przemówieniu odniósł się do mijającej kadencji, w której samodzielnie rządzą przez ostanie 4 lata. Jego zdaniem, ostatnie lata można nazwać sukcesem;
My potrafimy rządzić. To podstawa do nadziei, ale przede wszystkim realizacji obietnic. (…) – Polska była okradana, a my pokazaliśmy, że można tę kradzież powstrzymać. Dzięki temu zostały zrealizowane nasze programy społeczne – powiedział Jarosław Kaczyński.
Oczywiście nie zabrakło odniesienia do rodziny, bo to jest jednym z głównych haseł kampanii. Prezes PIS przedstawił obecnym jak wg. jego partii powinien wyglądać model rodziny – Rodzina nie może się składać z dwóch tatusiów, dwóch mamuś. Przecież to jest oczywiste – mówił J. Kaczyński.
Na koniec Jarosław Kaczyński zaprezentował program partii na najbliższą kadencję oraz zaapelował do partyjnych działaczy o pracę do ostatniego momentu przed ciszą wyborczą.