Zapraszamy na VI edycje „POKONAJ FOCHA”

Klub Sportowy „Optima” oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie serdecznie zapraszają 23 września na VI edycję imprezy sportowo-rekreacyjnej „POKONAJ FOCH-a”.

Zapraszamy zarówno dzieci, dorosłych, jak i całe rodziny do wzięcia udziału w wyścigach biegowych, a także rolkowych i rowerowych na terenie Skawińskiego Obszaru Gospodarczego w Kopance. Miejsce to już po raz szósty będzie terenem zmagań amatorów i zawodowców.

Jak co roku odbędzie się konkurencja FOCHATLON (rower – 10 km, rolki – 10 km, bieg – 5 km). Tegoroczną nowością będzie SZTAFETA JUBILEUSZOWA Z OKAZJI 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Po raz drugi odbędzie się również GRAND PRIX SKAWINY.

Informujemy, że do 17 lipca 2018r. obowiązują niższe stawki za opłatę startową, więc nie zwlekaj! ZAPISY RUSZAJĄ 25 MAJA!

Szczegółowe informacje o Zawodach Sportowych „Pokonaj Focha VI” znajdują się w poniższym komunikacie oraz regulaminie.

Zapisy – biegi dzieci (200 m i 1000 m) oraz rowerki biegwe (200 m): kliknij tutaj

Informujemy, że lista dzieci chętnych na bieg na dystansie 200 m jest już pełna. Zapraszamy do zapisów na pozostałe biegi, wyścigi rowerowe i rolkowe.

Zapisy – rolki i rower dzieci (1800 m) oraz biegi główne (10 km rolki, 10 km rower, 10 km bieg i 5 km bieg): kliknij tutaj

źródło: ckis.pl