Aby schudnąć trzeba jeść!

Dieta kojarzy się najczęściej z ciągłymi wyrzeczeniami, wiecznej głodówce, okazuje się, że to nieprawda, żeby schudnąć trzeba jeść. Wystarczy jedynie wypracować w swoim życiu odpowiednie nawyki i możemy zapomnieć o nadwadze. Takim sposobem Pan Krzysztof osiągnął swój sukces.

Postanowiłem raz na zawsze pozbyć się problemu i udało się! Dobrze skonstruowana dieta wcale nie wymaga wielkich wyrzeczeń, jem to co lubię i gubię kilogramy. Dietetyk przygotował dla mnie dietę na podstawie obszernego wywiadu, tak aby nowy styl odżywiania dopasowany był do moich aktualnych możliwości czasowych jak i zawodowych. Miłym zaskoczeniem było to, że w sumie mogłem jeść produkty, które lubię, a większość z nich spożywałem do tej pory, tyle że w innych proporcjach, dlatego bez większych przeszkód udało mi się wdrożyć nowe lepsze nawyki. Mogę powiedzieć, że czuję się dużo młodziej. Dzięki zgubionym kilogramom łatwiej wykonywać mi jest pracę, która często wymaga ode mnie nawet kilku godzinnej aktywności ruchowej. Zmiana w samopoczuciu, dodatkowa energia i duża poprawa kondycji fizycznej są wystarczającym motywatorem do dalszego dbania o swoje zdrowie. Swój sukces zawdzięczam również mojej żonie Elżbiecie, która pomagała mi w przygotowaniu posiłków i dbała abym o żadnym nie zapomniał.

Chciałbym przekazać innymi, że warto o siebie zadbać…

Dla chcącego nic trudnego. Nie szukajcie wymówek typu: „nie mam czasu, na pewno się nie uda”. Wystarczy włożyć w to odrobinę serca, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Ja się o tym już przekonałem.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pana Arkadiusza Kucharskiego z poradni Dobry Dietetyk w Krzeszowicach, Skawinie, Wolbromiu i Miechowie:

Pan Krzysztof osiągnął ogromny sukces. Nie tylko pozbył się nadmiaru kilogramów ale jednocześnie zmniejszył ryzyko wystąpienia chorób, które wynikają z nadmiernej masy ciała. Zmiana masy ciała o przeszło 20kg spowodowała, że ma więcej energii do działania, czuje się zdecydowanie dużo lepiej i młodziej. Teraz wystarczy zachować nabyte nawyki i cieszyć się dobrą kondycją przez wiele lat.
Podziękowania dla Pani Elżbiety za wspieranie i motywowanie męża do osiągnięcia sukcesu. Gratuluję sukcesu i życzę dalszych, przy tak fantastycznym podejściu damy radę.

Osiemnaście miesięcy po kuracji!

Obecnie Pan Krzysztof fantastycznie radzi sobie z posiłkami, bez problemu znalazł również czas na aktywną część życia. Utrzymanie podstawowych zasad zdrowego odżywiania ma już we krwi – jak sam stwierdził. Od skończonej kuracji mija już półtora roku a Pan Krzysztof nie przytył ani kilograma a co więcej jeszcze ich kilka zgubił!

Poradnia Dobry Dietetyk zaprasza do skorzystania z darmowej wizyty w gabinecie dietetycznym. Na spotkaniu przeprowadzona zostanie analiza masy i składu ciała. Jest to okazja nie tylko do zważenia się, ale również otrzymania gotowego zlecenia badań laboratoryjnych.
Wystarczy umówić się telefonicznie lub wchodząc na stronę: :


Poradnia Dietetyczna Dobry Dietetyk Arkadiusz Kucharski

Krzeszowice, ul. Krakowska 31/201
Skawina,
ul. Ks. J. Popiełuszki 13

Tel. 733 773 067