IV Mikołajowy Maraton Zumb oraz Zumba Kids razem z CKIS w Skawinie

W sobotę 7 grudnia Hala Widowiskowo – Sportowa CKiS kipiała pozytywną energią i endorfinami, a to za sprawą uczestników Mikołajowej Zumby Kids oraz IV Mikołajowego Maratonu Zumby

Po roku przerwy Centrum Kultury i Sportu w Skawinie ponownie postanowiło zorganizować dla Państwa cieszący się dużym zainteresowaniem trzygodzinny maraton zumby dla dorosłych. Maraton poprowadziło tym razem sześciu instruktorów, którzy całkowicie zawładnęli sceną i skutecznie zagrzewali uczestników do wzmożonego wysiłku. Wśród nich były dwie instruktorki współpracujące na stałe z CKiS – Patrycja Tarasiuk i Alicja Ożóg, a także Emilia Furman, Ewa Janisz, Kamil Nowak oraz Karol Oszczudłowski. Uczestnicy maratonu dali z siebie wszystko, spalili łącznie niewyobrażalne ilości kalorii, ale przede wszystkim dobrze się bawili. Na zakończenie imprezy wylosowani szczęśliwcy otrzymali mikołajowe upominki przygotowane przez Xtreme Fitness Skawina oraz firmę Ziaja.

Po raz pierwszy zaprosiliśmy do wspólnej zabawy w rytmie latynoskich rytmów także dzieci, których spora już grupa od kilku lat uczestniczy w zajęciach zumby prowadzonych w ramach oferty zajęć CKiS już w dziewięciu grupach! Dzieci poprowadzone przez wykwalifikowane instruktorki Zumba Kids: Patrycję Tarasiuk, Alicję Ożóg oraz Ewę Janisz pokazały, że zumba jest dobra dla każdego!

Dziękujemy za udział w Mikołajowej Zumba Kids oraz IV Mikołajowym Maratonie Zumby i mamy nadzieję na kolejne spotkanie podczas edycji w roku 2020!

Fotogaleria: https://flic.kr/s/aHsmJUxY63

źródło: ckis.pl | Ewa Przebinda