NOWOŚĆ – PANEK CarSharing od niedawna w naszym mieście!

PANEK CarSharing to największy operator CarSharingu w Polsce. Teraz z usługi PANEK skorzystać może nawet 15 000 000 osób. Samochody dostępne są już w ponad 150 miastach, a każda nowo zarejestrowana osoba otrzymuje darmowe środki na przejazdy. Jest to najbardziej spektakularna ekspansja w Europie!

CarSharingiem można podróżować na krótkich dystansach, a także wynająć samochód na doby lub tygodnie i pojechać w trasę. Użytkownik może zostawić auto praktycznie w każdym większym mieście, a podróżować po całej Polsce. Samochodem można też jechać w jedną stronę, zostawiając go w strefie bez żadnych konsekwencji czy ukrytych opłat. CarSharing to opcja szybkiego wynajmu samochodów dla osób, które potrzebują mobilności tu i teraz, a w obecnych warunkach jest alternatywą dla pociągów i samolotów.

W celu wynajęcia auta należy ściągnąć aplikację PANEK (Android lub iOS), zarejestrować się i poczekać do 60 minut na weryfikację konta. Do rejestracji w systemie potrzebna jest jedynie karta płatnicza, z której pobierane są środki po zakończonym przejeździe. System nie pobiera żadnych dodatkowych opłat ani kaucji. Na mapie aplikacji widoczne są wszystkie możliwe do wynajęcia auta. Aby użyć jednego z nich, wystarczy do niego podejść, a następnie wybrać opcję „rozpocznij wynajem”. Każdy samochód można też bezpłatnie zarezerwować na 15 minut.

Każda nowo zarejestrowana osoba otrzymuje 20 zł do wykorzystania na bezpłatne przejazdy. Kwota ta pozwala na pokonanie ponad 10 km w 20 minut. Kiedy już Użytkownik zobaczy, jak łatwo i wygodnie jeździ się CarSharingiem, będzie mógł skorzystać z promocji obniżających ceny. Poza bonusem na start, przyznawane są dodatkowe środki za umycie samochodu (40 zł) oraz zatankowanie (10 zł).

We flocie firmy do wyboru jest wiele modeli i klas oraz prawdziwe legendy motoryzacji. Począwszy od najtańszych Fiatów 500, Toyot Yaris, przez Toyoty Corolle, Toyoty CH-R, Seaty Arona aż do Mercedesów GLA 200. PANEK CarSharing to też auta zabytkowe i klasyczne, na minuty wynająć można na przykład: Malucha, Poloneza, Syrenę Pontiaca Transama, Jeepa Wranglera czy Corvettę – rotują one po większych miastach i cieszą się dużą popularnością.

Wszystkie samochody są ubezpieczone, Użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za szkody, które nie powstały z jego winy. W przypadku zniszczeń zawinionych górna granica odpowiedzialności to np. 1 000 zł w przypadku Toyoty Yaris. Jeśli Użytkownik martwi się o uszkodzenia, może wykupić miesięczną subskrypcję od 49zł, czyli nic innego jak ubezpieczenie, dzięki któremu przyznajemy jeszcze niższe stawki za jazdę.

PANEK CarSharing stopniowo wprowadza samochody do nowych miast, a strefy są widoczne w aplikacji. Dzięki możliwości podróżowania po całej Polsce samochody rozkładają się zgodnie z zapotrzebowaniem, będą też sukcesywnie uzupełniane i ich liczba będzie wraz ze wzrostem zainteresowania usługą rosnąć.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://panekcs.pl, natomiast nasz Facebook do oznaczenia to: https://www.facebook.com/PANEKCS/