Odchudzanie dostosowane specjalnie dla Ciebie w Skawinie!

Wraz z nadchodzącą wiosną podejmujemy niezwykle ważne decyzje. Jedną z nich jest pozbycie się nadprogramowych kilogramów oraz przybywających centymetrów w talii. Winą możemy obarczyć brak czasu, zbyt małą wiedzę o temacie diety, pośpiech oraz niesystematyczność. Chociaż cele są niezmienne to jednak metody ich realizacji rzadko kiedy bywają podobne. Głodówka, intensywny wysiłek fizyczny, odstawienie słodyczy, rezygnacja z kolacji to tylko kilka z wielu niezdrowych sposobów pozbycia się niechcianych kilogramów. Niestety efekty nie utrzymują się długo. Jak więc sobie poradzić z problemem?

Poszukaj Dietetyka w swojej miejscowości

Szukając specjalistycznego doradztwa, dobrym pomysłem może być wizyta u dietetyka w specjalistycznej poradni dietetycznej. Poradnie Dobry Dietetyk specjalizują się w profilaktyce i terapii nadwagi u osób dorosłych oraz dzieci, promocji zasad żywienia w wybranych jednostkach chorobowych oraz żywieniu w sporcie. Możliwość podzielenia się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, w sposób który pozwoliłby zrozumieć i pomóc innym zadbać o swoje zdrowie stało się najważniejszym priorytetem. Nowa Poradnia Dietetyczna Dobry Dietetyk powstała właśnie w Skawinie przy ulicy Ks. J. Popiełuszki 13 – I piętro.

Jak działamy

Założeniem programu Dobry Dietetyk jest indywidualne podejście do pacjenta. Dieta jest ustalana dla każdego pacjenta indywidualnie na podstawie wnikliwej analizy masy i składu ciała, zdrowia, stylu życia oraz upodobań żywieniowych. Dieta jest zdrowa, zapewniająca wszystkie niezbędne elementy odżywcze. Opiera się na odpowiedniej kompozycji posiłków dostosowanych do potrzeb i upodobań pacjenta.

Regularne spotkania w Poradni Dobry Dietetyk mają na celu monitorowanie postępów odchudzania oraz motywowanie do osiągania coraz większych sukcesów.

Motywacja

Pacjenci Poradni Dobry Dietetyk mogą liczyć na kompleksowe wsparcie dietetyka. Na każdym spotkaniu przeprowadzamy szczegółową ocenę postępów oraz analizę ewentualnych problemów żywieniowych. Jeśli regularne wizyty w Poradni Dobry Dietetyk nie są wystarczające, zawsze można liczyć na osobisty kontakt drogą telefoniczną lub e-mailową – mówi dietetyk z Poradni Dietetycznej Dobry Dietetyk w Skawinie – mgr inż. Arkadiusz Kucharski.

Otwarcie nowej Poradni Dobry Dietetyk już 11.02.2019! Warto skorzystać z darmowej wizyty w gabinecie dietetycznym. Na spotkaniu przeprowadzone zostaną pomiary antropometryczne oraz analiza masy i składu ciała. Można zarejestrować się już od dzisiaj. Wystarczy umówić się telefonicznie lub wchodząc na stronę:

Poradnia Dietetyczna Dobry Dietetyk

Ul. Ks. J. Popiełuszki 13 – I piętro

32-050 Skawina

Tel. 733 773 067

e-mail: a.kucharski@dobrydietetyk.pl