Skawinka ponownie zmienia trenera seniorów

W dniu wczorajszym Zarząd Terenowego Klubu Sportowego Skawinka Skawina rozwiązał za porozumieniem stron umowę z trenerem drużyny seniorów Skawinki Skawina Damianem Rębiszem.

W ciągu ostatnich czternastu miesięcy pracy Damian Rębisz wywalczył awans do IV ligi wygrywając krakowską ligę okręgową. Dziękujemy za dotychczasową pracę która pozwoliła przenieść klub na wyższy sportowy poziom. Życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej. W najbliższych dniach zostanie wybrany następca trenera Rębisza – dowiadujemy się z oficjalnego profilu facebook klubu ze Skawiny.

13 lipca 2018 Damian Rębisz objął stanowisko trenera Skawinki  jest absolwentem AWF Kraków i trenerem UEFA B. Swoją przygodę trenerską zaczynał w Albertusie Kraków a później kontynuował w różnych kategoriach wiekowych w takich klubach jak: Płaszowianka, Górnik Wieliczka, AS Progres, Iskra Radwanowice. Ostatni sezon to praca z zespołem Skawinki, która to po wielu perypetiach stała się silną i stabilną drużyną i to właśnie dzięki m.in. pracy Damiana Rębisza uzyskała awans do IV ligi małopolskiej.

Aktualnie TKS Skawinka Skawina zajmuje 8 miejsce w tabeli, a kolejny mecz rozegra 8 IX jadąc do Pcimianki Pcim (10miejsce).

W najbliższym czasie powinniśmy poznać zastępce Damiana Rębisza na stanowisku trenera