W Rzozowie powstanie nowoczesna sala gimnastyczna [aktualizacja]

[Aktualizacja 20.06.2018] W dniu wczorajszym na BIP Urzędu Miasta i Gminy Skawina pojawiła się zmiana ogłoszenia w dacie zakończenia etapu I

– poprzednia data ukończenia budowy stanu surowego – 15.12.2018

– aktualna data ukończenia budowy stanu surowego – 15.12.2019

Taka pomyłka dużo zmienia jeżeli chodzi o termin budowy całej sali gimnastycznej. Wcześniej pisaliśmy o tym iż założenia są bardzo ambitne jeżeli chodzi o termin wykonania tego zadania.


W dniu wczorajszym tj. 12 czerwca Urząd Miasta i Gminy Skawina ogłosił przetarg na budowę sali gimnastycznej w Rzozowie. Etap I finansowany jest z budżetu miasta i obejmować będzie budowę w stanie surowym z dachem.

Budynek sali gimnastycznej będzie miał ponad 1000m² wraz z zapleczem. Planowane zakończenie tego etapu jest określone na koniec tego roku, zatem prace będą musiały postępować bardzo szybko zważywszy na tempo budowy sali gimnastycznej, która powstała w Borku Szlacheckim.

Mamy nadzieję iż uda się pozyskać dodatkowe środki z Ministerstwa Sportu i rezerwy Premiera i następne etapy pójdą sprawnie, bo Rzozów jak i inne małe miejscowości w gminie potrzebują takich sal gimnastycznych.

Jest to wielka radość dla radnego i sołtysa Rzozowa – Grzegorza Klimasa, który od dawna zabiegał wraz ze swoją społecznością o budowę sali gimnastycznej.