Wygrana Skawinki na wyjeździe

Spotkanie Hutnikiem i Skawinki rozgrywane było na boisku ze sztuczną nawierzchnią i na początku spotkania widać było, że nie są to warunki w jakich na co dzień trenują i rozgrywają mecze zawodnicy ze Skawiny.

Przewagę Hutnika w pierwszym kwadransie przypieczętował Pachowicz  który po rzucie różnym odnalazł się w zamieszaniu i strzałem z 4 metrów dał prowadzenie gospodarzom. Na drużynę ze Skawiny bramka podziała jak płachta na byka, bo już po kilku minutach przeprowadzili akcję, która przyniosła wyrównanie, szybka wymiana piłki w lewym sektorze boiska i świetne prostopadle podanie Grzesiaka wykorzystał Gęśla, wynik remisowy utrzymał się do przerwy.

Druga połowa to już pełną dominacja piłkarzy że Skawiny, w 47 minucie Piszczek, w sytuacji sam na sam z  Dulem uderzył tuż na poprzeczką, następnie Grzesiak po indywidualnej akcji uderzył obok słupka,bramka dla Skawinki była kwestia czasu. I tak w 60 minucie piłkę z rzutu wolnego uderzał Tomasz Grzesiak, ta odbija się od muru i mamy 2-1, w 75 minucie ponownie Tomasz Grzesiak uderzenie z 10 metra, i mamy 3-1, czwarta bramka to slalom gigant w wykonaniu nie innego zawodnika, a znów Tomasza Grzesiaka który od połowy boiska „zabrał się z piłką” i minął czterech zawodników Hutnika i podcinką ustala wynik na 4-1 dla Skawinki.

Trzy mecze i 9 punktów, Skawinka liderem Krakowskiej II grupy klasy okręgowej.

Hutnik II Kraków – Skawinka Skawina 1-4 (1-1)
Bramki: Pachowicz – Gęśla, T.Grzesiak (3)
HUTNIK II: Migdał (46.Dul) – Janecki, Leśniak, Kędziora (46.Karkoszka), Antoniak, Broda, J.Tracz, Ł.Feret, Sargsyan (80.Wnęk), Świeca (79.Wójcik), Pachowicz (46.Pietrzyk)
Trener: Gaździcki

Skawinka :Pruś-Spasiuk,Matys, Piwowarczyk, Anton( 80.Banach)-Okarmus, Sosnowski(55.Śliwa),Piszczek(55.Kopycki),Grzesiak T.,Grzesiak P(30.Mandzelowski)-Gęśla(77.Pałac)