Energylandia ponownie pokaże park spragnionym wrażeń

Energylandia ponownie zaprasza wszystkich na testy roller coasterów. W najbliższy piątek wydarzenie będzie można obserwować na żywo w mediach społecznościowych.

🎥 Live, jakiego jeszcze nie było!

🎢 Na życzenie naszych Gości przetestujemy atrakcje!

O godzinie 11:00 pokażemy Wam testy wrażeń! W roli testerów wystąpią nasi pracownicy!

🍀 Mamy to szczęście, że pracujemy w tak wyjątkowym miejscu, jak Energylandia, ale w ramach szkoleń i integracji również sporo podróżujemy zwiedzając inne parki rozrywki – możecie być zatem pewni, że relacja z testu wrażeń będzie autentyczna i profesjonalna!

W II wejściu, o godzinie 18:00, które UWAGA – tylko na naszym Instagramie; zaprosimy do rozmowy osoby, które znacie i lubicie, i które znają, lubią również nasz Park!

Połączymy się z nimi na żywo i zapytamy o wrażenia z zabawy u nas! Pierwszy raz na Hyperionie – kto by nie chciał tego usłyszeć. Bądźcie z nami i śmiało komentujcie relacje, stwórzmy wspólnie energię, jakiej jeszcze Instagram nie widział!

Znów o 21:00 Magic Night! Wyjątkowa relacja z powietrza! Specjalnie dla Was cudowna iluminacja całego Parku!

🔭 Odwiedzimy z Wami te miejsca, które będziecie chcieli zobaczyć, zaglądniemy w każdy zakątek Energylandii, by przybliżyć Wam choć trochę klimat Magicznych nocnych eventów, podczas których, mamy nadzieję, spotkamy się latem.

⏱ Trzy energetyczne godziny z Wami, moc tysięcy ludzi!

➡ Pierwsze wejście o godz. 11:00 (Facebook)

➡ Drugie wejście o godz. 18:00 (Instagram)

➡ Trzecie wejście o godz. 21:00  (Facebook)

Majówka on-line z Energylandią!

❤ Bez Was nie ma nas, Waszymi wspomnieniami i emocjami wybudowany jest nasz Park. Do zobaczenia Ludzie Energylandii!