LIGHTRING – fotobudka

Wypróbuj nowoczesną fotobudkę i wygraj internety!

Fotobudka, czyli kameralny i samoobsługowy zakład fotograficzny. W czasach prehistorycznych, czyli jeszcze na przełomie XX i XXI wieku, tego rodzaju przybytki robiły przede wszystkim zdjęcia do dokumentów: paszportów, dowodów osobistych itd. Dziś nowoczesne fotobudki mają znacznie szersze zastosowanie – z naciskiem na czystą rozrywkę i niczym nie skrępowaną zabawę.

Śmieszne fotki = fejm, folołersi i Insta succes!

W erze wszechobecnych mediów społecznościowych dzielenie się zdjęciami z całym światem stanowi chleb powszedni, właściwie niezbędny już nie tylko celebrytom, ale też “szarym Kowalskim” prowadzącym własne życie towarzyskie. Mogłoby się wydawać, że kiedy smartfony mają nawet po 4 aparaty fotograficzne oraz multum rozmaitych filtrów i efektów do zdjęć, fotobudki powinny już dawno odejść do lamusa. Tymczasem te urządzonka nie tylko nie zniknęły, lecz zyskały mnóstwo nowych, niejednokrotnie zaskakujących funkcji. Praktycznych dla każdego, kto regularnie aktualizuje swoje profile na Instagramie, Facebooku, Pintereście i pozostałych platformach społecznościowych. Na przykład błyskawiczne tworzenie GIF-ów lub krótkich filmików, z miejsca gotowych do umieszczenia w sieci.

Fotobudka będzie świetną atrakcją na imprezie

Skoro żadne spotkanie ze znajomymi nie może się obejść bez obszernej fotorelacji, niech zdjęcia podkreślają ich wyjątkowość. Na specjalne okazje, takie jak urodziny, zabawa sylwestrowa, wesele czy wieczór panieński/kawalerski, warto zaopatrzyć się w porządny sprzęt. Wynajmująca takie gadżety firma Light Ring nie bez powodu nazywa je “Magicznymi Maszynami”. Taka fotobudka zapewni jedyne w swoim rodzaju pamiątki z imprezy. Fotki wrzucone do internetu sprawią, że wszyscy nieobecni od razu pożałują swojej decyzji o pozostaniu w domu. Z kolei wydrukowane w trybie natychmiastowym, zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na eleganckim papierze, będą przez długie lata odświeżać wspaniałe (albo i kompromitujące) wspomnienia. Zamówcie fotobudkę i bawcie się świetnie!