MŁODSI O 33 KILOGRAMY!

Wszystko zaczęło się w lipcu 2017 roku. Stanęłam przed lustrem i uznałam, że przyszedł czas, aby zrobić coś ze swoim wyglądem. Zwracałam uwagę na zbyt dużą wagę i na to co i jak jadam. Jednak efektów nie było. Najważniejsze dla mnie było to, żebym nie była głodna.

Stare nawyki żywieniowe
Rano nie było czasu, żeby zjeść porządne śniadanie, coś się przekąsiło i do pracy, potem długo nic, a wieczorem po przyjściu do domu nadrabiałam cały dzień. Coraz większą trudność sprawiały proste czynności a na wadze pojawiło się prawie 100 kilogramów!

W poszukiwaniu pomocy
Dosyć!!! Postanowiłam poszukać sprawdzonego dietetyka. Poczytałam opinie i decyzja zapadła, trafiło na Pana Arkadiusza, umówiłam się na pierwszą wizytę razem z mężem, również powinien zgubić kilka kilogramów, lecz po swoich przygodach z różnymi dietami z kolorowych gazet nie chciał już nigdy słuchać o odchudzaniu. Dietetyk wyjaśnił nam zasady racjonalnego żywienia, przeprowadził z nami blisko godzinny wywiad na temat nawyków i dotychczasowego odżywiania i trybu życia. Pan Arkadiusz szczegółowo wypytał, czego nie lubię jeść, a z czego nie chciałabym rezygnować podczas diety, wspólnie ustaliliśmy godziny posiłków. Zostały mi zlecone badania laboratoryjne, aby wykluczyć ewentualne kłopoty zdrowotne i związane z nimi ograniczenia żywieniowe. Po kilku dniach otrzymałam książkę, w której były obszerne materiały, dokładnie przeanalizowany każdy składnik dotychczasowego jedzenia. Opisane wszystkie błędy żywieniowe no i oczywiście przygotowana dieta zgodna ze wcześniejszymi ustaleniami, dokładnie dzień po dniu, godzina po godzinie. Posiłki jak w książce kucharskiej wraz ze sposobem przygotowania, dodatkowo była przygotowana lista zakupów, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.

Realizacja diety
Zabrałam się do pracy, nie ukrywam, że miałam spore wsparcie ze strony mojego męża, który mnie dopingował. Pierwsza wizyta kontrolna i 3 kilogramy mniej, ale Pan Arkadiusz uprzedził mnie, że pierwszy wynik będzie spektakularny. Dodam, że byłam bardzo zdziwiona, bo ilość jedzenia, jaką kazał mi zjadać Pan Arkadiusz była bardzo duża i na początku wątpiłam, że tyle jedząc mogę stracić na wadze. Do diety dołączył też mąż, który ważył ponad 130 kilogramów. Z każdą wizytą kilogramów ubywało, samopoczucie znacznie się poprawiło, poczuliśmy przypływ energii. Pan Arkadiusz na każdej wizycie kontrolnej dawał nowe jadłospisy, były to zawsze nowe propozycje posiłków, więc jedzenie nie mogło się znudzić. Ostatecznie zgubiliśmy z mężem 33 kilogramy. Czujemy się dużo zdrowiej, poprawiły się wyniki badań krwi i ciśnienie, mamy więcej energii i dużo lepsze samopoczucie!

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, pana Arkadiusza Kucharskiego z Poradni Dobry Dietetyk w Skawinie.

Pani Jolanta oraz Pan Andrzej to bardzo konkretni pacjenci, wyznaczyli sobie cel i postanowili go zrealizować za wszelką cenę. Nastawienie małżeństwa napawało mnie dużym optymizmem. Już na pierwszej wizycie widać, kto z własnej, nieprzymuszonej woli będzie stosował dietę, a kto przyszedł, bo mu lekarz nakazał zrzucenie zbędnych kilogramów. Pani Jolanta i Pan Andrzej są jednym z wielu przykładów, na to, że dzięki determinacji i wytrwałości można osiągnąć sukces. Jestem spokojny, że nie powrócą do starych nawyków żywieniowych, tego im serdecznie życzę i trzymam kciuki. Gratulacje!

Poradnia Dobry Dietetyk w Skawinie zaprasza do skorzystania z darmowej wizyty w gabinecie dietetycznym. Na spotkaniu przeprowadzone zostaną pomiary masy i składu ciała. Jest to okazja nie tylko do zważenia się, ale również otrzymania gotowego zlecenia badań laboratoryjnych.
Wystarczy umówić się telefonicznie lub wchodząc na stronę:

Poradnia Dietetyczna Dobry Dietetyk
Ul. Popiełuszki 13, Skawina
Tel. 733 773 067
e-mail: a.kucharski@dobrydietetyk.pl