Zwycięstwo Skawinki nad Hutnikiem II Kraków

Niedzielny mecz klasy okręgowej Skawinka – Hutnik II zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Wynik został ustalony w pierwszej połowie. Już w 3 minucie padł gol samobójczy po nieporozumieniu w szeregach nowohucian.

Pod koniec pierwszej połowy były zawodnik Wisły Płock i Stali Stalowa Wola Kamil Gęśla wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem i ustalił wynik meczu. W drugiej połowie hutnicy ambitnie walczyli o korzystny wynik. Sytuacje bramkowe mieli Sławomir Rozkrut czy Mikołaj Ogonowskijednak nie zdołali ich wykorzystać.
Po tym meczu Skawinka Skawina została liderem tabeli, natomiast Hutnik II zajmuje 11 miejsce.