Największe hotele posiadające sale na konferencje – Kraków i Warszawa

Chcesz zorganizować konferencję w Krakowie lub Warszawie i szukasz odpowiednio dużej przestrzeni, która pomieści wszystkich zaproszonych gości? Sprawdź, jakie są największe hotele posiadające sale na konferencje w tych dwóch miastach.

Większość eventów biznesowych i konferencji odbywa się w największych polskich miastach, takich jak Kraków czy Warszawa. To właśnie w tych miastach lub w ich bezpośredniej okolicy powstają największe hotele posiadające sale konferencyjne. Takich przestrzeni poszukują często event managerowie, którzy organizują konferencje dla licznej grupy. Które z hoteli zasługują pod tym względem na szczególną uwagę?

Największe hotele posiadające sale na konferencje – Kraków

W Krakowie działa wiele hoteli oferujących sale konferencyjne. Największe hotele posiadające sale konferencyjne w stolicy Małopolski to Hotel Galaxy oraz Hotel Best Western. Są one doskonałym wyborem na duży event biznesowy.

Hotel Galaxy**** mieści się w centrum Krakowa, niedaleko dzielnicy Kazimierz. Jeśli chodzi o przestrzeń konferencyjną, to znajdują się w nim dwie sale konferencyjne na 500 osób każda oraz 6 mniejszych modułowych sal, które można ze sobą dowolnie łączyć, tworząc sale konferencyjne dla grup składających się z aż 220 osób. Zaplecze noclegowe w tym hotelu to 459 miejsca w komfortowych pokojach jedno i dwuosobowych.

Best Western Premier znajduje się w północnej części Krakowa, co sprawia, że jest dobrze skomunikowany tak względem centrum miasta, jak i portu lotniczego Balice. Hotelowe centrum konferencyjne pomieści 600 gości. Znajdziemy tu modułowe sale konferencyjne – jest ich 15 – a także przestronne lobby idealne na prezentacje czy pokazy. Hotel posiada 300 miejsc noclegowych.

Więcej ciekawych ofert hoteli z tej okolicy znajduje się na stronie http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/.

Największe hotele posiadające sale na konferencje – Warszawa

Warszawa również obfituje w hotele konferencyjne i odpowiednią przestrzeń biznesową. Jeśli chodzi o największe hotele posiadające sale na konferencje w Warszawie, to wspomnieć trzeba koniecznie Hotel Warszawianka i Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre.

Hotel Warszawianka leży w podwarszawskiej Jachrance i jest bardzo ciekawym obiektem konferencyjnym. Znajdziemy tu bowiem salę kongresową dla 1200 gości, a także inne 32 sale konferencyjne mogące pomieścić w sumie 2370 osób. Miejsc noclegowych jest w Hotelu Warszawianka aż 700.

Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre usytuowany jest w ścisłym centrum Warszawy. To właśnie w tym hotelu mieści się sala konferencyjna dla 1600 osób oraz 12 mniejszych sal. Jeśli chodzi o miejsca noclegowe, to jest ich tutaj 528. Z powodu na przestrzeń, jaką oferuje, hotel ten jest częstym wyborem organizatorów dużych konferencji czy kongresów.

Pełna lista obiektów konferencyjnych w całej Polsce jest dostępna w serwisie http://www.salekonferencyjne.pl/.